Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 22:32


[Łódzkie] ASO - BEDNAREK - ŁÓDŹ

Opinie na temat warsztatów, ASO, salonów oraz komisów
Regulamin forum Opinie na temat jakości obsługi oraz usług świadczonych przez salony, komisy, warsztaty samochodowe, zarówno te autoryzowane jak i te nieautoryzowane

Uwaga:
  1. Nowy temat należy utworzyć zgodnie z poniższą zasadą:
    • Temat - [województwo][Warsztat/Salon/ASO/Komis] _nazwa_podmiotu_ - _miejscowość_
    • Treść - nasza opinia, rada, przestroga, itp. informacja związana wizytą w danym salonie/komisie/warsztacie.
  2. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  3. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Czy jesteś zadowolony z jakości oferowanych usług

Zdecydowanie Tak
3
60%
Raczej Tak
0
Brak głosów
Ani Tak ani Nie
1
20%
Raczej Nie
0
Brak głosów
Zdecydowanie Nie
1
20%
 
Liczba głosów : 5

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kubus807

Nieśmiały

  • Posty: 33
  • Rejestracja: 09 paź 2012, 08:34
  • Online: 7h
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4 tsi
  • Lokalizacja: Lodz

ASO - BEDNAREK - ŁÓDŹ

Post13 maja 2013, 18:47

Postanowiłem i ja dodać trochę. Aso Bednarek w Łodzi ul. Szczecińska. Obsługa okej nie mam zastrzeżeń, od zakupu auta robię u nich przeglądy i wszystko jest okej , wymieniają to co trzeba i o bieżących problemach informują np , skrzypiące uszczelki sami to powiedzieli , że im nie pasuje jak byli na jeździe próbnej i kazali przyjechać. Pojechałem i zrobili nie wiem jak ale jest cisza i spokój. Poinformowali o opuszczonych drzwiach od strony kierowcy i pokazali szczelnie i porównali z drugimi , drzwi wyprostowali. Auto ma 47 tyś i chodzi bez zastrzeżeń. Sprężarka od klimy hałasuje ale sprawa dopiero będzie drążona więc będę na bieżąco informował co i jak. Ogólnie polecam.
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 25m 28s
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

Re: ASO BEDNAREK ŁÓDŹ

Post13 maja 2013, 19:17

Gratuluje ASO. Koniecznie skrobnij jak wyglądała obsługa związana z wymianą kompresora klimy, czy nadal było tak różowo jak dotychczas ;)
Szkoda że mam daleko do Łodzi bo po takim opisie to sprawdziłbym tą jakość na moich uszczelkach w drzwiach ;)
My TSI
Offline
Awatar użytkownika

marrcin

Stały Bywalec

  • Posty: 322
  • Rejestracja: 10 maja 2012, 23:13
  • Online: 29d 8h 38m 48s
  • Pochwały: 6
  • Auto: VW GOLF VI
  • Silnik: 1.4TSI 122KM CAXA
  • Lokalizacja: Sosnowiec

Re: ASO BEDNAREK ŁÓDŹ

Post13 maja 2013, 19:41

Ja u nich kupowałem Golfa bo faktycznie obsługa fajna. Gość mi powiedział że nawet na wymianę oleju mogę do nich przyjechać to zrobią dobrą cenę żeby się mi opłaciło z Sosnowca.
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 25m 28s
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

Re: ASO BEDNAREK ŁÓDŹ

Post13 maja 2013, 19:50

W takim razie widać że im zależy, tylko jak niską cenę za wymianę by Ci musieli zaproponować żeby ci się opłacało dymać do Łodzi :D
My TSI
Offline

kubus807

Nieśmiały

  • Posty: 33
  • Rejestracja: 09 paź 2012, 08:34
  • Online: 7h
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4 tsi
  • Lokalizacja: Lodz

Re: ASO BEDNAREK ŁÓDŹ

Post17 maja 2013, 19:36

Kolejny plus dla bednarka , sprawa z klimą załatwiona jak zwykle rzetelna obsługa. Wszystko mi wyjaśniono i pokazano naocznie. Pracują na opinie bardzo zadowolony klient. Ponoć Poznań kładzie straszny nacisk na jakość i obsługę, nie tylko u nich.
Offline

pipen

Aktywny

  • Posty: 160
  • Rejestracja: 03 lut 2013, 21:22
  • Online: 22d 22h 33m 10s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Lodz

Re: ASO BEDNAREK ŁÓDŹ

Post24 maja 2013, 19:50

Cześć,
ja mam zupełnie odmienną opinię. Byłem z samochodem(VW Tiguan - na gwarancji) ponieważ pękła mi obudowa pokrętła od włączania świateł. Wszystko było pięknie do momentu kiedy specjalista Pan gwarant - tak go tytułowano, zaczął się przyglądać, potem stwierdził, że musiałem śrubokrętem cos tam majstrować przy włączniku i dlatego pekło. Oczywiście zaczęła sie dyskuja, finał był taki, że mocno wkur...... zawinąłem się i pojechałem do Iczaka, gdzie bez problemu na gwarancji wymieniono mi włącznik.

Robiłem naprawę powypadkową u nich w VW POLO, po tygodniu od odbioru pojawiły się matowe plamy, pojechałem wypolerowali bez problemu, fajnie miło, przeprosili. Po pół roku zaczęła pojawiac się rdza na styku szyby i blachy, pojechałem. Tutaj niestety tragednia, kierownik blacharni zaczął mi wmawiać, że auto 5 letnie i takie rzeczy moga się pojawiać, źle myję atuto - Karsher za duże ciśnie, wymigiwał się od odpowiedzialności, nie ich wina. Stwierdziłem, że szkoda renwów i czasu , zrobiłem w innym zakładzie i jest wszytsko OK.

W obecnym aucie muszę wymienic moduł BT aby współpracował z iPhonem i telefonami na Androidzie, dzwoniłem do nich, nie wiedzą, nie da się, Pan z serwisu na koniec rozmowy powiedział, że jak będę wiedział jak to zrobic abym się z nimi skontaktował. Nawiasem mówiąc, dopiero po interwencji w VW Group Polska ktoś z innego dealera (Krotocki-Cichy) łaskawie coś próbował z tym zrobić. Oczywiście na formu szybciej uzyskałem odpowiedź :D .
Zamierzam jeszcze u nich założyc tempomat ponieważ mają najniższą cenę za montaż. Chyba, że ktos wie gdzie w Łodzi można to zrobić po za Aso?

Podsumowując nie mam dobrej opnii o Bednarku, są nowi na rynku ale wógle sie nie uczą i nie podnoszą swoich kwalifikacji.
Offline

Enriquez

Gadatliwy

  • Posty: 244
  • Rejestracja: 22 mar 2013, 11:08
  • Online: 16d 3h 25m 13s
  • Pochwały: 4
  • Auto: Superb III
  • Silnik: CHHB 2.0 TSI 220KM
  • Lokalizacja: Lodz

Re: ASO BEDNAREK ŁÓDŹ

Post25 maja 2013, 23:25

drogi kolego tempomat i inne rzeczy mogę Ci założyć be zbędnego marudzenia i innych fanaberii z ASO.
Offline

pipen

Aktywny

  • Posty: 160
  • Rejestracja: 03 lut 2013, 21:22
  • Online: 22d 22h 33m 10s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Lodz

Re: ASO - BEDNAREK - ŁÓDŹ

Post25 kwie 2016, 21:30

Cześć,
ostatnio zmuszony byłem do oddania do malowania tylny zderzak. Lekka obcierka o słupek robiłem to z AC - tylko dlatego tam oddałem bo blisko i niestety nie miałem w opcji samochodu zastępczego.
Zderzak pomalowany ok ale przy łuku koło bagażnika źle dotarta szpachla i pojawiły się małe kropki. Na całe szczęście, że w tym miejscu będę naklejał listwę ochronną na zderzak.
Obsługa fatalna. Pan z serwisu miał zadzwonić aby potwierdzić termin sam musiałem się do niego wybrać. Samochód miał być zrobiony po tygodniu. Minęło 8 dni cisza więc dzwonie. Niestety Pan nie odbiera, nawet nie oddzwonił. Po całym dniu wreszcie cudem odebrał. Tak auto do odbioru jutro - jak bym nie zadzwonił to czekałbym bym ja łoś na informacje, że auto zrobione. Samochód umyty. Idę go odebrać a tu niespodzianka zapomnieli założyć odblaków w zderzaku. Auto wraca na warsztat 40 min czekania.
Niestety nie popisali się kolejny raz. Wkurzony pojechałem do domu. Komputer wywal mi informację o przepalonych żarówkach. Sprawdzam wszystkie się palą. Podłączam pod VCDS a tu okazuje się, że jest pełno błędów tylnych lamp i czujników parkowania. Bardzo słabo jak na ASO.
Dałem im drugą szansę ale niestety polegli. Więcej już nie dam im zarobić.

Wróć do Warsztaty / ASO / Salony / Komisy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości