Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:17


vw golf 7 122 HP jaki akumulator

Moderator: flo

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

vw golf 7 122 HP jaki akumulator

Post15 lut 2016, 16:21

Witam jakie posiadacie fabryczne akumulator do vw golf 7 highline 1.4 Tsi 122 HP bo ja mam EXIDE 12v 59ah 320A czy też takie posiadacie bo cały czas zastanawia mnie pojemność tego akumulatora czy jest wystarczająca? ciągle mam wyłączną funkcję STAR-STOP nawet gdy jest 80% naładowany akumulator.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Offline
Awatar użytkownika

Kopervw

Nieśmiały

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 08 sty 2016, 20:20
  • Online: 12d 15h 25m 59s
  • Auto: Golf 6 Passat B7
  • Silnik: 2.0 TDI CFFB CFGB
  • Lokalizacja: Torun

Re: vw golf 7 122 HP jaki akumulator

Post15 lut 2016, 17:42

Z tego co ja widzę to jest 640Ah co jest opisane norma EN czyli standardem Europejskim . To wyżej jest opisane według innego standardu niemieckiego DIN = (SAE – 40) x 0,66 .
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: vw golf 7 122 HP jaki akumulator

Post15 lut 2016, 18:08

Jest dokładnie tak jak pisze Kopervw głupio są podawane normy i potem można się zgubić...

Prądu rozruchowego masz z nadwyżką do tego silnika, natomiast pojemność jest jak zwykle pakowana najmniejsza jaką tylko da się bo to zawsze kilka centów oszczedności dla producenta aut..
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość