Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:06


Montaż końcówek tłumika od yeti.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Kolektor wydechowy, katalizator, DPF – filter cząsteczek stałych, tłumik, rury wylotowe.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

00kurczak00

Nowicjusz

  • Posty: 13
  • Rejestracja: 20 sty 2016, 15:21
  • Online: 1d 5h 10m 4s
  • Auto: VW GOLF 6
  • Silnik: 2.0 TDI 140KM cr
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Montaż końcówek tłumika od yeti.

Post07 lut 2016, 13:24

Witam, mam małe pytanko jak w temacie, chodzi o o różnice w długości rur tłumika i czy nakładki mają być dobite do końca każda czy mają być na równo względem siebie. szczerze przyznam się że już założyłem dobiłem do końca i jest jakiś 1 cm różnicy.?
Offline
Awatar użytkownika

kubajabko

Aktywny

  • Posty: 158
  • Rejestracja: 23 paź 2014, 09:53
  • Online: 9d 16h 27m 12s
  • Auto: Golf VI Variant
  • Silnik: 2.0 TDI CBDB
  • Lokalizacja: Krk Jaworzno

Re: Montaż końcówek tłumika od yeti.

Post07 lut 2016, 14:05

U mnie w kombiaku tak ma być że ta końcówka "zewnętrzna" jest bardziej schowana.
Offline
Awatar użytkownika

Pit

Stały Bywalec

  • Posty: 349
  • Rejestracja: 20 gru 2014, 22:26
  • Lokalizacja: Wlkp
  • Online: 11d 20h 45m 19s
  • Pochwały: 2
  • Auto: GOLF VI
  • Silnik: 2.0 TDI+
  • Lokalizacja: Wlkp

Re: Montaż końcówek tłumika od yeti.

Post07 lut 2016, 17:53

U mnie sa prawie równo, może 0,5 cm róznicy. mam dobite prawie do samego końca, bo jak chcesz do samego końca to rury musisz przyciac pod innym kontem aby sie wpasowały, jak nie utniesz to dół nie dojdzie do samego konca.
Offline

arthur7374

Aktywny

  • Posty: 196
  • Rejestracja: 22 sty 2014, 20:26
  • Online: 17d 20h 43m 31s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 7 variant
  • Silnik: DADA
  • Lokalizacja: Bruxelles

Re: Montaż końcówek tłumika od yeti.

Post08 lut 2016, 18:30

U mnie jest tak samo.I tak ma być. Jeżdzij i ciesz się nowym wyglądem wydechu .Pozdro

Wróć do Układ wydechowy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości