Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 12:13


Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu forum

Dyskusje, prośby lub wnioski związane z działalnością forum
Regulamin forum Sprawy związane z organizacją forum. Prośby, wnioski i zażalenia związane z działaniem forum

Pamiętaj:
  1. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  2. Obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 18m 44s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków

Post16 cze 2015, 20:39

szumek5837 pisze:Wątek "regionalny" już dawno założony - ale póki co wieje przeciąg.. no nic.. dzięki za pomoc !

Jak ci zależy to odśwież go co jakiś czas. Bywa że wątki nieodświeżane są zapominane.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 18m 44s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków

Post19 gru 2015, 19:44

W ostatnim czasie mamy wysyp "życzliwych" uwag w dziale Sprzedam w ramach poszczególnych ogłoszeń. W związku z czym informuję, że od tej pory za komentarz niezgodny z regulaminem działu Sprzedam, w zależności od humoru moderatorów, będzie można zarobić ostrzeżenie (o skutkach ostrzeżeń można poczytać w ramach regulaminu działu).

Przy okazji jedna ze spraw którą wspólnie z moderatorami postanowiliśmy wyjaśnić.

Jeden z forumowiczów (przembarca) stwierdził iż sprzedający kkuba83 w ramach ogłoszenia vw-oferty-sprzedam/golf-6-1-6i-t3526.html podał nieprawdę pisząc że auto jest bezwypadkowe.
Na dowód swojej tezy miał ponad tydzień czasu. W ramach dowodu miał dostarczyć do moderatorów lub zamieścić bezpośrednio w temacie informację potwierdzające jego tezę. Jedyne co dostarczył to ogólne informacje nie zawierających żadnych konkretnych dowodów, zmuszające nas do samodzielnego zweryfikowania jego tezy (nie tak to działa, że można bezpodstawnie kogoś oskarżyć a ustalenie dowodów zrzucić na kogoś innego). Jako że na tym forum nie tolerujemy bezpodstawnych oskarżeń, forumowicz przembarca zasłużył na ostrzeżenie.

Przy okazji kolejny życzliwy - madrid 2012 - się pojawił. Jako że Rafał miłosiernie zastosował przywilej łaski :D, madrid 2012 na razie otrzymał jedynie pouczenie (chodzi o temat vw-oferty-sprzedam/dunlop-blueresponse-205-55-16-t3617.html).

Mam nadzieje, że słuszne wnioski z powyższych przykładów każdy z forumowiczów wyciągnie sam.

W ramach pytań lub wątpliwości zapraszam do dyskusji w tym temacie, który właśnie służy do tego typu dyskusji - a nie jak to ma miejsce w tematach działu sprzedam.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline

UnlimitedPL

Nieśmiały

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 24 sty 2016, 18:14
  • Online: 8d 23h 46m 28s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf 6 Bifuel
  • Silnik: 1.6 MPI CHGA 102KM

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post24 sty 2016, 18:29

Cześć! Jako że jestem programistą z zawodu od razu podczas pierwszego spotkania z tym forum wychwyciłem drobne problemy.

Raz: podczas rejestracji nie można wpisać w lokalizacji polskiego znaku -> po wpisaniu dostajemy informację:
"Pole „Lokalizacja” zawiera niewłaściwe znaki. Dozwolone są tylko litery, cyfry, spacje i „_”, „-”, „+”, „[” i „]”."
Więc coś tutaj nie bangla. Co ciekawsze po wejściu w profil po zalogowaniu się mamy do dyspozycji dwa razy pole lokalizacja. WTF? W pierwszym da się wpisać polską literę, w drugim nadal nie - ten sam błąd. Zresztą teraz widać w tym poście pod moim awatarem dwa razy lokalizację...

Dwa: w mailu który przychodzi do nas po rejestracji dostajemy błędny adres podforum poświęconemu naszym samochodom. Dostajemy link nasze-auta/ a poprawny to vw-nasze-auta/ no i oczywiście po kliknięciu w zły link dostajemy informację "Wybrane forum nie istnieje.". Może lepiej po prostu dać link bez SEO? Wtedy zawsze będzie działać.

Trzy: podczas próby dodania awatara poprzez "Wczytaj z sieci:" dostajemy błędem: "[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_upload.php on line 860: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/var/www/vhosts/golf6.pl/:/tmp/)"

Cztery: ogólnie jakby była taka chęć posiadam świetne ostylowanie phpbb3. Jakby co mogę zaprezentować. Drobne poprawki a forum prezentowałoby się pod względem estetyki świetnie. Nie gniewajcie się, że wytykam Wam takie problemy ale to już chyba zboczenie zawodowe. Pozdrawiam serdecznie :)
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 18m 44s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post25 sty 2016, 21:55

Dzięki za feedback - poprawki w drodze.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline

UnlimitedPL

Nieśmiały

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 24 sty 2016, 18:14
  • Online: 8d 23h 46m 28s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf 6 Bifuel
  • Silnik: 1.6 MPI CHGA 102KM

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post27 kwie 2017, 22:26

1. Chyba w ustawieniach profilu znikła możliwość ustawienia podpisu/sygnaturki.
2. Widać u mnie lokalizację "Śląsk" choćby w tym poście jednak w profilu nie mam nic wpisane w polu Lokalizacja.
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 18m 44s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post28 kwie 2017, 09:08

UnlimitedPL pisze:1. Chyba w ustawieniach profilu znikła możliwość ustawienia podpisu/sygnaturki.

Zgadza się. W związku z licznymi nadużyciami tej opcji została ona całkowicie wyłączona do samodzielnego ustawiania.
Jeżeli istnieje potrzeba ustawienia /zmiany podpisu proszę pisać bezpośrednio do mnie stosowną prośbę wraz ze sformatowanym tekstem podpisu jaki będzie wyświetlany. Czego podpis nie może zawierać, możecie poczytać w regulaminie forum - no chyba że jesteście tzw. Sprzedawcą
UnlimitedPL pisze:2. Widać u mnie lokalizację "Śląsk" choćby w tym poście jednak w profilu nie mam nic wpisane w polu Lokalizacja.

Poprawione :D
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline

UnlimitedPL

Nieśmiały

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 24 sty 2016, 18:14
  • Online: 8d 23h 46m 28s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf 6 Bifuel
  • Silnik: 1.6 MPI CHGA 102KM

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post28 kwie 2017, 12:02

Almighty pisze:
UnlimitedPL pisze:2. Widać u mnie lokalizację "Śląsk" choćby w tym poście jednak w profilu nie mam nic wpisane w polu Lokalizacja.

Poprawione :D


Teraz w profilu w lokalizacji nie przyjmuje polskich znaków :D
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 18m 44s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post28 kwie 2017, 12:55

Poprawione.

PS. Dzięki za uwagi
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post03 cze 2018, 08:37

Składam skargę na moderatora Bruno55. Uważam iż ma jakieś problemy ze swoją egzystencją i notorycznie poluje na mnie i moje wypowiedzi na forum. Przykładem jest ostatni mój wpis w temacie sprzedam w dziale giełda. Zadam od administratora aby spojrzał na ręce temu pseudo moderatorowi który stara się coś udowodnić ale chyba sobie. Nie ukrywam ze napisałem już do niego PW gdzie wypowiadam się o jego zachowaniu i działaniach w sensie pejoratywnym.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

Almighty

Administrator

  • Posty: 523
  • Rejestracja: 15 lut 2012, 21:18
  • Online: 127d 20h 18m 44s
  • Pochwały: 2

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 18:46

Twój post został usunięty na podstawie pkt. 5 regulaminu działu giełda.
Wielokrotnie informowałem iż dział "giełda" nie służy do pogaduch gdyż tematy są automatycznie usuwane.
Nic nie stoi na przeszkodzie aby założyć nowy lub kontynuować dyskusje w dedykowanym do tego dziale tego forum.

Zadaniem moderatorów jest pilnowanie przestrzegania regulaminu co też czynią.

Dokładniejsze statystyki moderacji Twoich postów w stosunku do zamieszczonych przez Ciebie postów podam jak tylko znajdę na to czas. Na ich podstawie będziemy wiadomo jak często ktoś Ciebie moderuje.
Jeżeli zauważyłeś temat w niewłaściwym dziale lub treść postu nie ma nic wspólnego z tematem, w którym się znajduje lub inny bałagan na forum - proszę daj znać bezpośrednio w temacie lub poprzez PW. Obiecuję, że ktoś na pewno się tym zajmie.
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 18:50

Almighty pisze:Twój post został usunięty na podstawie pkt. 5 regulaminu działu giełda.
Wielokrotnie informowałem iż ten dział nie służy do pogaduch gdyż tematy są automatycznie usuwane.
Nic nie stoi na przeszkodzie aby założyć nowy lub kontynuować dyskusje w dedykowanym do tego dziale tego forum.

Zadaniem moderatorów jest pilnowanie przestrzegania regulaminu.

Dokładniejsze statystyki moderacji Twoich postów w stosunku do zamieszczonych przez Ciebie postów podam jak tylko znajdę na to czas. Na ich podstawie będziemy wiadomo jak często ktoś Ciebie moderuje.


Poproszę . Widzę że jednak admina olsnilo.
Zatem proszę o odtworzenie postu i sprawdzenie czy mieścił się on w kanonach dopuszczonych wypowiedzi. Ponadto nie zostały naruszone zasady pkt 5 regulaminu giełda .

Można również zapytać autora na jakie zapytanie udzielił odpowiedzi.
Zapewniam że była merytoryczna i chodziło o przedmiot i jego specyfikacje wiec proszę nie insynuowac czegoś innego.
Zatem czekam na przywrócenie tematu. Chyba można to na tym silniku zrobić...... ;)


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: VW GOLF MK6 - 2.0 TDI - 2009 by tberent

Post05 cze 2018, 19:40

Etyka. Forum i kasowanie w moim temacie . Mam.Mam jeszcze pozostałe ale czczemu są one kasowane w moim temacie .? Który to pkt regulaminu ?

Zatem jeżeli to temat o działaniu forum to zamieszczam zdjęcia wraz zapytaniem.
Co tu się dzieje ? Czemu są kasowane ? ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

yox

Banned

  • Posty: 491
  • Rejestracja: 28 sty 2016, 23:11
  • Online: 9d 30m
  • Pochwały: 22
  • Auto: VW Touran 1T2
  • Silnik: BXE 1.9 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 20:00

:lol: ... nie mówiłem, ze zaraz będzie [... CIACH ...] więc zadaję pytanie: Dlaczego ktoś kasuje moje posty z tematu kolegi @theberent ??? to jest jego temat i to on może zgłosić "moderacji" aby usunąć niechciany wpis... porażka
... po drugie: dlaczego mam nieaktywny przycisk "Edytuj" ??? co uniemożliwa mi edytowanie swoich postów ?
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 20:10

Ponadto proszę Admina o podanie pkt. regulaminu na podstawie którego mój temat został zamknięty ? Nie mogę się doczytać za bardzo.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 20:12

Policz ile miałeś ostrzeżeń. Chyba przy koncie są wymienione. Albo to na elektrodzie było - to w woli wyjaśnienia dla kolego w działaniu forum. Chyba ze zaraz będzie ciach
yox pisze::lol: ... nie mówiłem, ze zaraz będzie [... CIACH ...] więc zadaję pytanie: Dlaczego ktoś kasuje moje posty z tematu kolegi @theberent ??? to jest jego temat i to on może zgłosić "moderacji" aby usunąć niechciany wpis... porażka
... po drugie: dlaczego mam nieaktywny przycisk "Edytuj" ??? co uniemożliwa mi edytowanie swoich postów ?


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

yox

Banned

  • Posty: 491
  • Rejestracja: 28 sty 2016, 23:11
  • Online: 9d 30m
  • Pochwały: 22
  • Auto: VW Touran 1T2
  • Silnik: BXE 1.9 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 20:27

... nic takiego nie widzę, pamiętasz naszą "dyskusję" na TKP ? tutaj za takie wypowiedzi odcieli by nas od internetu dożywotnio :mrgreen:
... ludziska czyt. "Wszechmocny" i jego moderatorzy wyluzujcie ;) bo za chwilkę najaktywniejszym działem będzie "Dział Giełda" ponieważ ludzie, którzy naprawdę mają wiedzę a co najważniejsze pasję nie będą chcieli (już nie chcą) tu się udzielać...
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 20:34

Ja właśnie dostałem ostrzeżenie od moderatora Bruno55.
Zaraz będę miał 4 i odetną mnie więc sposób działania juz jest.
Szkoda tylko że moderator Bruno55 nie pokaże właśnie tego przykładu łamania przeze mnie pkt 5 regulaminu giełdy.
yox pisze:... nic takiego nie widzę, pamiętasz naszą "dyskusję" na TKP ? tutaj za takie wypowiedzi odcieli by nas od internetu dożywotnio :mrgreen:
... ludziska czyt. "Wszechmocny" i jego moderatorzy wyluzujcie ;) bo za chwilkę najaktywniejszym działem będzie "Dział Giełda" ponieważ ludzie, którzy naprawdę mają wiedzę a co najważniejsze pasję nie będą chcieli (już nie chcą) tu się udzielać...


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 20:37

Mailem edytować ale tego nie wolno.smieszne ze przed chwila inny moderator napisał mi smsa ze jestem arogancki itp wiec na zapytanie gdzie jest skarga użytkownika jakiegoś na mnie i pouczenie ........
Za chwilę moderator Bruno55 wysyła mi ostrzeżenie. ;D

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline
Awatar użytkownika

yox

Banned

  • Posty: 491
  • Rejestracja: 28 sty 2016, 23:11
  • Online: 9d 30m
  • Pochwały: 22
  • Auto: VW Touran 1T2
  • Silnik: BXE 1.9 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 20:45

... przedszkole Panie :) zaraz do kąta pójdziesz, sprawdz maila to Ci pokaże opinię nt G6... kogoś kogo wszyscy znają ;)
Offline

michael_1

Aktywny

  • Posty: 110
  • Rejestracja: 18 lip 2015, 19:07
  • Online: 8d 19h 7m 41s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0TDI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 21:10

Kurde komedia. Yox wrzuc i mi michael_1@op.pl
Offline

LukaszVW

Nieśmiały

  • Posty: 25
  • Rejestracja: 20 cze 2015, 09:26
  • Online: 6d 6h 22m 3s
  • Auto: VW Touran Cross
  • Silnik: 2.0 tdi CJFA 170km
  • Lokalizacja: Malopolska

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 21:18

Koziolki matolki nie powinni byc administratorami !
Ja jestem oburzony tym co odwalaja z kolega tberent.
Pewnie dlatego to robia, bo zazdrosza mu wiedzy i fury :-)
Gorzej niz w przedszkolu....
Offline

maverick

Stały Bywalec

  • Posty: 327
  • Rejestracja: 03 paź 2015, 07:21
  • Online: 4d 20h 57m 55s
  • Pochwały: 5
  • Auto: Golf 7
  • Silnik: CLHA
  • Lokalizacja: Aberdeenshire

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 21:21

Przerabialem ten temat na innym forum,tez golfa.
Jak w wojsku.Tylko ostrzezenia,pouczenia,paragrafy i punkty regulaminu.
I odwieczne "uzyj szukajki-temat zamykam"
A podobno demokracja jest...
Offline
Awatar użytkownika

BRUNO55

Senior Moderator

  • Posty: 1129
  • Rejestracja: 20 mar 2016, 08:15
  • Online: 49d 15h 47m 9s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW GOLF VII Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 103 KW CHPA
  • Lokalizacja: CRY

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 21:28

tberent pisze:Mailem edytować ale tego nie wolno.smieszne ze przed chwila inny moderator napisał mi smsa ze jestem arogancki itp wiec na zapytanie gdzie jest skarga użytkownika jakiegoś na mnie i pouczenie ........
Za chwilę moderator Bruno55 wysyła mi ostrzeżenie. ;D

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Tak dla ścisłości to pochwal się za co jest to ostrzeżenie.
A jak nie to dla wiedzy innych ostrzeżenie jest za chamstwo w słowach pod moim adresem " ten kretyn bruno ,idiota jest niedojebany i zawistny, ten baran.
Ostatnio zmieniony 05 cze 2018, 21:30 przez BRUNO55, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Alkohol niszczy skórę - głównie na kolanach i łokciach..
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 21:28

Ja tam nie chce żeby ktoś mi zazdrościł bo zazdrość to najgłupsze z zachowań.
Jak ktoś mnie pyta jak coś zrobiłem to czemu mam nie powiedzieć? Sam kilka rzeczy zepsułem ale przy tym się nauczyłem.
Raczej jak ktoś pyta to staram się odpowiedzieć .
Czasem w swoim stylu i jak ktoś mnie zna osobiście to wie ze wiele jest żartów i jak a czasem ktoś kto mnie nie zna ze jestem złośliwy.

Ja chcę tylko żeby udowodniono mi winę .
Ale się nie da jak widać .
Moderator tak sobie zrobił i koniec.
Wolna amerykanka.


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 05 cze 2018, 21:40 przez tberent, łącznie zmieniany 1 raz
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Księga skarg i wniosków / Propozycje zmian w działaniu f

Post05 cze 2018, 21:32

BRUNO55 pisze:
tberent pisze:Mailem edytować ale tego nie wolno.smieszne ze przed chwila inny moderator napisał mi smsa ze jestem arogancki itp wiec na zapytanie gdzie jest skarga użytkownika jakiegoś na mnie i pouczenie ........
Za chwilę moderator Bruno55 wysyła mi ostrzeżenie. ;D

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Tak dla ścisłości to pochwal się za co jest to ostrzeżenie.
A jak nie to dla wiedzy innych ostrzeżenie jest za chamstwo w słowach " ten kretyn bruno ,idiota jest niedojebany i zawistny, ten baran.
Tylko ja to napisałem kolego 2.06.2018 roku a nie 5.06.2018 roku. Odczytałeś wiadomość tego samego dnia a jak się zrobił syf to dopiero teraz przywalasz ostrzeżenie ?
Mało tego. Podobnie napisałem do admina ze to zachowanie mi się nie podoba bo jest kolejne już z twojej strony. Przyznał em się grzecznie ze wyzwalem cie od idiotów debili i jeszcze jakoś przyjemniej skoro jesteś moderatorem który winien stać na straży regulaminu a sam go nie przestrzegasz.
Pokaż proszę co usunąłeś z działu giełda i jaki punkt regulaminu naruszyłem. Poproszę

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
PoprzedniaNastępna

Wróć do Organizacja forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości