Dzisiaj jest 29 mar 2024, 01:44


[Śląskie] ASO - Besmrex - Zabrze

Opinie na temat warsztatów, ASO, salonów oraz komisów
Regulamin forum Opinie na temat jakości obsługi oraz usług świadczonych przez salony, komisy, warsztaty samochodowe, zarówno te autoryzowane jak i te nieautoryzowane

Uwaga:
  1. Nowy temat należy utworzyć zgodnie z poniższą zasadą:
    • Temat - [województwo][Warsztat/Salon/ASO/Komis] _nazwa_podmiotu_ - _miejscowość_
    • Treść - nasza opinia, rada, przestroga, itp. informacja związana wizytą w danym salonie/komisie/warsztacie.
  2. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  3. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Czy jesteś zadowolony z jakości oferowanych usług

Zdecydowanie Tak
0
Brak głosów
Raczej Tak
1
33%
Ani Tak ani Nie
1
33%
Raczej Nie
0
Brak głosów
Zdecydowanie Nie
1
33%
 
Liczba głosów : 3

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 25m 28s
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

ASO - Besmrex - Zabrze

Post19 mar 2012, 19:16

Z ASO Besmarex miałem trzy razy styczność w tym ja personalnie tylko raz.
Pierwsza sprawa dotyczyła wymiany lambda - wymienili i kilka lat jeździł bez czikenczeka :) - jak ja auto przejąłem to "cziken" właściwie nie gasł.
Drugi kontakt dotyczy (Blacharstwo & Lakiernictwo) - bardzo ładnie zrobili (lub ich podwykonawca), tak że ja nie poznałem że była coś robione (ale ja generalnie nie nadaje się do oceniania wyglądu, a już szczególnie czy coś było robione (malowane) czy nie - dla mnie ważniejsze jest czy i jak jeździ). Wszystko byłoby super gdyby nie fakt że auto było robione z ubezpieczenia sprawcy "zadrapań", a ASO miało prawo i obowiązek (Cesja) występowania w moim imieniu aby załatwić sprawę związaną z odszkodowaniem - skończyło się tak, że to ja musiałem się kłócić z PZU, bo Besmarex zaczął mnie straszyć prawnikami.
Trzecia sprawa to była diagnostyka sondy lambda (tej której założyli) - ale że w aucie wyciąłem katalizator to nie chcieli uznać gwarancji - słusznie. Ale jako że auto było podłączone pod kompa, to poprosiłem o skasowanie błędu - powiedzieli że tego się nie da skasować, a jak już wcześniej pisałem przy pomocy kolegi kompa kasowałem ten błąd nie jeden raz.
Reasumując - B&L zrobili (jak dla mnie idealnie), sondę też dobrze wymienili, przegrali za tą sprawę z PZU i prawnikami oraz za bzdurę o niemożliwości skasowania check enging. Od tamtej pory nigdy więcej już u niech nie byłem - chodź wiem że mają najtańszą usługę wymiany oleju na śląsku.
My TSI
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 25m 28s
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

Re: ASO - Besmrex - Zabrze

Post12 maja 2014, 21:31

Zapominałem napisać o moich wizytach w Zabrzu. Po przygodach z Lelkiem postanowiłem zawitać do Besmarexu, raz z przymusu ([All] Nie działają przednie wycieraczki), a raz z własnej woli (wymiana oleju i świec).
Wszystko zrobione idealnie mimo mojej wpadki ze 2h spóźnieniem się - jeżeli ktoś z Besmarexu to czyta, to jeszcze raz przepraszam - pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się zaspać i to na dodatek na 9:00 czy 10:00 już nie pamiętam :D.

Nawet koledze poleciłem aby u nich robił auto po stłuczce (chciał u Lelka :banghead: )
Reasumując, jestem zadowolony i na pewno się u nich jeszcze pojawie.
My TSI
Offline

Popielniczka

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 02 kwie 2012, 13:13
  • Online: 19h 30m 49s
  • Auto: mk 6
  • Silnik: 2.0 TSI 255km+
  • Lokalizacja: Gliwice

Re: ASO - Besmrex - Zabrze

Post19 cze 2015, 13:47

Co się stało z serwisem? Dziś wszedłem na stronę żeby umówić się na wymianę szyby i od razu zauważyłem że to już nie ASO a NIEZALEŻNY SERWIS GRUPY VOLKSWAGEN. , ktoś wie o co chodzi?
Offline
Awatar użytkownika

marcin79

Aktywny

  • Posty: 149
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 21:01
  • Lokalizacja: Zabrze
  • Online: 21d 23h 20m 28s
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: CMBA 90 KW
  • Lokalizacja: Zabrze

Re: ASO - Besmrex - Zabrze

Post22 cze 2015, 17:18

Niestety stracilismy autoryzacje z dnia na dzien 27 maja. Ewidentnie ktos chcial pozbyc sie konkurencji bo przeciez niedaleko sa dwa nowoczesne serwisy ,ktore nie mialy tyle klientow co my .Besmarex to przeciez firma z 20 letnim stazem w vw. Powod to ogolnie wszystko i nic , w ostatnich dwoch miesiacach mala sprzedaz nowych samochodow.Niestety chyba musze szukac nowej roboty ,bo pracowalem przy nowych autach.
byl golf2 ,golf3 ,golf4 ,golf6 ,golf6 jest golf7 wszystkie 3d
Offline

Popielniczka

Nieśmiały

  • Posty: 39
  • Rejestracja: 02 kwie 2012, 13:13
  • Online: 19h 30m 49s
  • Auto: mk 6
  • Silnik: 2.0 TSI 255km+
  • Lokalizacja: Gliwice

Re: ASO - Besmrex - Zabrze

Post25 cze 2015, 12:13

Jakie dwa nowoczesne? Lelek i kto? Niestety teraz będę musiał jeździć do Gliwic do Lelka pomimo nie miłej i chamskiej obsługi tam , bo pieczątki w książeczce nie dostane :/ Szkoda bo miałem blisko i byłem zawsze zadowolony.


a dowiedziałem się przez przypadek bo będę w besmarexie wymieniać szybę i podjechałem tam >.<
Offline
Awatar użytkownika

marcin79

Aktywny

  • Posty: 149
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 21:01
  • Lokalizacja: Zabrze
  • Online: 21d 23h 20m 28s
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: CMBA 90 KW
  • Lokalizacja: Zabrze

Re: ASO - Besmrex - Zabrze

Post25 cze 2015, 13:25

drugi przy srednicowce byle magro teraz porsche
byl golf2 ,golf3 ,golf4 ,golf6 ,golf6 jest golf7 wszystkie 3d

Wróć do Warsztaty / ASO / Salony / Komisy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości