Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:43


Czarne znaczki VW

Tuning optyczny - czyli wewnętrzne i zewnętrzne zmiany wizualne naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wewnętrzne i zewnętrzne modyfikacje wizualne w celu uzyskania bardziej sportowego lub ładniejszego wyglądu tj. zmiany atrapy, zderzaków, lotek, foteli, kierownicy, podsufitki itp. elementów wpływających na zmianę wyglądu.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość

acme

Re: Czarne znaczki VW

Post26 maja 2015, 15:15

Znaczki zamówione na AliExpress ;) teraz tylko czekać na przesyłkę i trzeba jakoś to zamontować :D
Offline
Awatar użytkownika

melon84

Aktywny

  • Posty: 196
  • Rejestracja: 22 lut 2015, 12:55
  • Online: 28d 42m 36s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6 GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Lublin

Re: Czarne znaczki VW

Post18 cze 2015, 14:52

acme pisze:Znaczki zamówione na AliExpress ;) teraz tylko czekać na przesyłkę i trzeba jakoś to zamontować :D



doszły czy zaginęły w chińskiej akcji?

acme

Re: Czarne znaczki VW

Post18 cze 2015, 16:08

Znaczki doszły dosyć szybko - 9 dni roboczych :D jednak nie odzywałem sie, bo nie mam jak narazie czasu na wymianę. Udało mi sie jedynie wymienić znaczek z tylu. Troche zabawy i nerwów było ale polecam do wymiany obejrzec ten filmik na Youtubie, gdzie koleś podważa znaczek kartą - ja zrobiłem tak samo i sie udalo. Co do przedniego znaczka to ściągnąłem grilla i dalej nie wiedziałem jak sie dostać do znaczka wiec odpuściłem z powodu braku czasu. Jak znajdę jakas dłuższa chwile to wymienię ten z przodu i wrzucę jakies fotki. Pozdrawiam :)
Offline

azssms

Forumowicz

  • Posty: 503
  • Rejestracja: 16 sie 2014, 15:37
  • Online: 60d 7h 52m 6s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 6 GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Bad Hersfeld

Re: Czarne znaczki VW

Post18 cze 2015, 16:46

Znaczek z przodu wystarczy przekrecic i pięknie wyskoczył bez demontażu grilla

acme

Re: Czarne znaczki VW

Post18 cze 2015, 16:54

Ale jak dokładnie to przekręcić? Oglądałem na YouTubie dwa filmiki instruktażowe dotyczące wymiany przedniego znaczka w VW GOLF 6 GTI i obydwaj goście, którzy wymieniali znaczki odradzali przekręcanie samego znaczka, ponieważ powoduje to uszkodzenie zaczepów na przedni znaczek.
Offline

azssms

Forumowicz

  • Posty: 503
  • Rejestracja: 16 sie 2014, 15:37
  • Online: 60d 7h 52m 6s
  • Pochwały: 3
  • Auto: VW Golf 6 GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Bad Hersfeld

Re: Czarne znaczki VW

Post18 cze 2015, 16:55

Jak docisnalem przekrecilem i nic nie polamalem .

acme

Re: Czarne znaczki VW

Post18 cze 2015, 17:37

Faktycznie przedni znaczek można wymienić przekręcając go :D tylko, że u mnie lekko nadłamał się jeden zaczep od znaczka oryginalnego i wcale nie było tak łatwo ale udało się ;) wykręcamy przedni znaczek w lewą stronę, a nowy wkładamy do grilla i kręcimy w prawą stronę.

A tak prezentują się znaczki: :)

Obrazek

Obrazek


Zamawiałem stąd: http://www.aliexpress.com/item/Devil-style-matt-black-red-front-grill-rear-boot-trunk-badge-emblem-x2-VW-volkswagen-GOLF/32291009212.html

Przesyłka z Chin trwała łącznie tylko 9 dni roboczych :mrgreen:

Pozdrawiam :pub:
Poprzednia

Wróć do Tuning optyczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości