Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:07


Jakie sprężyny do standardowych akordów Sachs?

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Amortyzatory, sprężyny zawieszenia, wahacze, drążki kierownicy, końcówki kierownicze, łączniki stabilizatorów, geometria, zbieżność.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

laren0

Aktywny

  • Posty: 148
  • Rejestracja: 05 lis 2013, 19:06
  • Online: 21d 12h 15m 13s
  • Pochwały: 3
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CFFB

Jakie sprężyny do standardowych akordów Sachs?

Post06 kwie 2015, 12:23

Witam
W zeszłym roku wymieniałem amorki z przodu na Sachs ponieważ jak podają to te z pierwszego montażu. Teraz czeka mnie wymiana tylnych bo w jednym stuka przy tłoczysku. Mam tylko takie pytanie bo chcę zmienić też sprężyny przód i tył.
Czy mogę założyć na takie amorki sprężyny z gtd?
Czy może lepiej zostać na standardowych przy tych amorkach?
Jakbym kupował to z jakiej firmy te sprężyny obecnie mam oryginały ale nie jest napisane kto jest producentem. Zalezy mi na usztywnieniu auta nie koniecznie na obnizeniu. Gtd ile jest obniżony wzlędem standardu? Obecnie nawet nie mam zawieszenia sportowego ale wg katalogu sachsa a to w obu zawieszenia jest ten sam anoreksja tylko sprężynami się różnią. Czy może się mylę?
Offline

jason

Aktywny

  • Posty: 176
  • Rejestracja: 02 lip 2014, 18:35
  • Online: 27d 23h 30m 59s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: KRK

Re: Jakie sprężyny do standardowych akordów Sachs?

Post06 kwie 2015, 15:55

Ja mam eibach sportline na seryjnych amorach i jest wg mnie ok. Zobaczymy ile amory pozyja :)

Wróć do Zawieszenie i podwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości