Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 03:01


Dywaniki welurowe

Tuning optyczny - czyli wewnętrzne i zewnętrzne zmiany wizualne naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wewnętrzne i zewnętrzne modyfikacje wizualne w celu uzyskania bardziej sportowego lub ładniejszego wyglądu tj. zmiany atrapy, zderzaków, lotek, foteli, kierownicy, podsufitki itp. elementów wpływających na zmianę wyglądu.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

martinba

Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 10 paź 2014, 08:31
  • Online: 8h 14m 33s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI Bluemotion
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Dywaniki welurowe

Post02 kwie 2015, 16:11

Witam,

Mam pytanie - wie ktoś z Was czy dywaniki z Golfa Plus pasuja do MK6 SW?

A także, czy warto inwestować w oryginalny produkt vw czy lepiej nabyć produkt zastępczy?
Offline
Awatar użytkownika

Baster

VIP

  • Posty: 1228
  • Rejestracja: 07 kwie 2013, 14:15
  • Lokalizacja: RIMBO SZWECJA
  • Online: 90d 14h 52s
  • Pochwały: 19
  • Auto: VW Golf 6 +TOUAREG
  • Silnik: 2.0 CBB GTD + 4.2 V8
  • Lokalizacja: SZWECJA

Re: Dywaniki welurowe

Post02 kwie 2015, 21:10

martinba pisze:Witam,

Mam pytanie - wie ktoś z Was czy dywaniki z Golfa Plus pasuja do MK6 SW?

A także, czy warto inwestować w oryginalny produkt vw czy lepiej nabyć produkt zastępczy?


Z całą pewnością oryginalne produkty mają długą żywotność.
Ja korzystam tylko z oryginalnych dywaników.
Welur na lato a zimą guma :D
Baster

Wróć do Tuning optyczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość