Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 03:14


Golf 6 1.8 tsi

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

banistyk

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 06 sty 2015, 22:56
  • Lokalizacja: Landhut,Niemcy
  • Online: 16m 52s
  • Auto: golf4
  • Silnik: sci
  • Lokalizacja: Landshut

Golf 6 1.8 tsi

Post06 sty 2015, 23:10

Witam jako nowy na forum chcialem uzyskac pare porad.
Obecnie jestem posiadaczem Golfa 4 generacji z silnikiem 1.8 105km.
Chcemy niedlugo z zona wymienic auto na nowsze tu moja prosba potrzebowal bym auta o nieco wiekszej powierzchni w bagazniku z niecowieksza moca.
Ze wzgledu na to ze na stale mieszkamy w Niemczech chcemy zakupic Golfa 6 generacji z silnikiem 1.8 tsi 160 km.
chcialbym zaciagnac opinii uzytkownikow z tym konkretnym silnikiem o opinie i rady
Ze wzgledu na 4 osobowa rodzine interesuja mnie tylko wersje 5d/ ze wzgledu na prace nie przekraczam miesiecznie 400km do pracy mam 3km.
Pooprosze o wasze porady i uwagi
Z góry dziekuje
Ostatnio zmieniony 06 sty 2015, 23:24 przez marmi, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: nie ten dział, są tematy o zakupie auta i porady tam napisz.
Offline
Awatar użytkownika

zoniiic

Aktywny

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 14 kwie 2014, 12:19
  • Online: 10d 11h 25m 28s
  • Auto: Mk6 GTI Drivers ED
  • Silnik: 2.0TSI CBFA
  • Lokalizacja: Gdansk

Re: Golf 6 1.8 tsi

Post07 sty 2015, 00:55

Co prawda może nie Golf, ale kumpel ma Octavię II FL 1.8TSI 160KM i ogólnie bezawaryjna (poza instalacją gazową, z którą ma problemy od zawsze). Przyjemnie się zbiera, dość dynamiczna i mniej pali niż 2.0TSI. Zakładam, że ciężko będzie z opiniami odnośnie tego silnika na forum Golfa, ze względu na to, że te silniki nie występują w Polsce, a jak ktoś ma to raczej rzadkość i niekoniecznie będzie na forum. Proponowałbym zajżeć na forum Octavii i popytać tam o ten silnik, gdyż jest chyba dość popularny w Skodzinach.
Offline

banistyk

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 06 sty 2015, 22:56
  • Lokalizacja: Landhut,Niemcy
  • Online: 16m 52s
  • Auto: golf4
  • Silnik: sci
  • Lokalizacja: Landshut

Re: Golf 6 1.8 tsi

Post07 sty 2015, 13:51

ok dzieki, z tego co sie dowiedzialem na saksoni i bawarii jest ich na peczki podobnie jak wersji 2.0 GTI, ale az tak duza moc nie jest mi potrzebna i w audi tez montowano podobno te jednostki i ciesza sie dobra opinia

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości