Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 13:54


Oryginalne felgi GTI - regeneracja

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wygląd, rodzaj, rozstawy, szerokości, ET, dobór wzoru i koloru felgi, opony, dystanse itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

spyrek

Nieśmiały

  • Posty: 42
  • Rejestracja: 12 lis 2013, 10:36
  • Online: 44d 17h 58m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CDBC 2.0 TDI CR
  • Lokalizacja: slask

Oryginalne felgi GTI - regeneracja

Post01 lis 2014, 02:44

Witajcie!
Mam pytanie do posiadaczy oryginalnych felg GTI, macie jakieś sposoby na przedłużenie ładnego wyglądu tych felg?
Niestety po 2 sezonach jazdy na tych felgach zaczynają się robić coraz bardziej widoczne "pajączki" na lakierze.
Byłem się pytać odnośnie regeneracji, ale powiedzieli mi, że akurat tym się nie zajmują, bo to za dużo zabawy i nie jest to dla nich opłacalne. Doradzili mi pomalować to na jakiś kolor, bo po malowaniu zwykłym klarem felga będzie wyglądać ładnie max 2-3 sezony.
Chciałem zapytać czy macie jakieś skuteczne metody na to czy lepiej zmienić felgi?

Wróć do Opony i felgi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości