Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 20:50


Handlarz chce mnie wyrolowac! GOLF 6

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

highwaym5

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 09 kwie 2014, 22:47
  • Online: 4h 46m 31s
  • Auto: vw golf6
  • Silnik: 2.0
  • Lokalizacja: malopolska

Handlarz chce mnie wyrolowac! GOLF 6

Post09 cze 2014, 18:28

Witam,

Prosze o pomoc mam duzy problem i nie wiem jak go zalatwic. Chce kupic drugiego golfa 6 dalem zadatek i nagle sie okazalo przez przypadek ze auta bylo bite! Handlarz mnie zaczyna szantażować. Mam vin i znacie jakies strony platne gdzie moge zobaczyc wypadkowa historie auta plus zdjecia???? Prosze o pomoc!!!

Pozdrawiam
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Handlarz chce mnie wyrolowac! GOLF 6

Post09 cze 2014, 18:33

jeśli auto nie jest z ameryki to praktycznie zerowa możliwość sprawdzenia, są aukcje zagraniczne firm ubezpieczeniowych ale wątpliwe że znajdziesz...

jedź autem na płyte pomiarową jeśli okazę się że krzywe to masz mocny dowód w ręku jesli proste to co najwyżej miało delikatną stłuczkę i nie bardzo jest się czym przejmować...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline

mich

Stały Bywalec

  • Posty: 468
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 15:06
  • Online: 4d 18h 35m 38s
  • Auto: Golf VI
  • Silnik: 1.4 122 TSI

Re: Handlarz chce mnie wyrolowac! GOLF 6

Post18 cze 2014, 09:01

Jak tam Twoja sprawa? Gdybyś potrzebował pomocy prawnej , to dawaj znać na priv.
Offline

highwaym5

Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 09 kwie 2014, 22:47
  • Online: 4h 46m 31s
  • Auto: vw golf6
  • Silnik: 2.0
  • Lokalizacja: malopolska

Re: Handlarz chce mnie wyrolowac! GOLF 6

Post22 wrz 2014, 21:11

Witam,

Nie dałem rady wcześniej odpisać bo pracuję za granicą a mój stary laptop poszedł do kosza. Temat opanowałem ale są takie problemy:
Nikt z neta nie pomoże sprawdzić wypadkowości auta - jedynie wyprawa do Niemiec i rozmowa z jakimś ubezpieczycielem i prośba o sprawdzenie auta.
Uwaga na powypadkowe - nowa moda auto bite i z powrotem do Niemiec !
a mnóstwo aut z kradzieży nawet Polska Policja nie jest w stanie sprawdzić i zagwarantować ze auto jest nie kradzione.
Ja zamknąłem swój temat - Handlarz oddał kasę - ale kupiłem gdzieś indziej golfa.
Temat zamknięty i Dziekuję Serdecznie!!!

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości