Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:13


W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post07 lut 2014, 12:04

czarek01 pisze:
DamianD pisze:Ja mam rabat pracowniczy, więc 16,5% :) Nie pali mi się, w sumie liczyłem, że będę czekał 3 miesiące, bo chciałem, żeby samochód przyszedł jak już będzie wiosna, żeby zimówki kupić dopiero za kilka miesięcy - teraz mam nadzieję, że zima prędko odejdzie :)



W takim razie nie ma o czym mówić ...upust pracowniczy to fajna sprawa. :) u mnie niestety tylko "zwykły klient"
Z odbiorem na wiosnę to również myślę podobnie .

Gdy się pojawi to liczymę na fotki i pierwsze doznania :lol:

Tak na szybko :-k jaki kolor?

-- 06 lut 2014, 18:16 --

darayavahus pisze:
DamianD pisze:Ja mam rabat pracowniczy, więc 16,5% :) Nie pali mi się, w sumie liczyłem, że będę czekał 3 miesiące, bo chciałem, żeby samochód przyszedł jak już będzie wiosna, żeby zimówki kupić dopiero za kilka miesięcy - teraz mam nadzieję, że zima prędko odejdzie :)


To może forumowy pracownik coś więcej nam opowie o sobie i praktykach jakie się stosuje w salonach?

Ja tak sobie myślę, że oni teraz nie mają ciśnienia na sprzedaż. Ostatnio jak powiedziałem sprzedawcy u Plichty że w Łodzi mi dają 10% ale w sumie to wolałbym bliżej kupić to mi z rozbrajającą szczerością odpowiedział żebym do tej Łodzi jechał bo od niego więcej niż 6% nie dostanę. Znalazł mi tylko jakiś ochłap na placu na który mógłby dać 10% rabatu.
Może coś się zmieni po 1 marca jak te wszystkie firmowe przewałki się skończą. Mi się nie śpieszy, poczekam.


Hmmm coś w tym jest, że teraz z tymi VAT-cami jest nieciekawie i cierpimy my zwykli ludzie :lol: :lol:

-- 06 lut 2014, 18:19 --

swietlik pisze:Wiecie co wam powiem,nie warto nikomu nic doradzać ani odpisywać,bo sami zaczynacie się pytać a potem irytacja że wam coś wmawiam. :dupa:


:pub: bez emocji ...


Z tym rabatem pracowniczym 16,5% to fajnie,tylko mam nadzieje że to nie jest jak w oplu,bo tam aby taki rabat uzyskać to osoba która pracuję w danym salonie i daję ten rabat to musi być wpisana do dowodu rejestracyjnego jako współwłaściciel,pod tym względem by nie było przekrętów rabatowych.
Offline

DamianD

Sympatyk

  • Posty: 78
  • Rejestracja: 28 lip 2013, 08:39
  • Online: 13d 2h 35m

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post07 lut 2014, 12:14

No tak, musi być ta osoba współwłaścicielem pojazdu przez pierwszy rok, ale to nie problem dla mnie.
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post07 lut 2014, 12:24

Ja bym się bał.
Offline

DamianD

Sympatyk

  • Posty: 78
  • Rejestracja: 28 lip 2013, 08:39
  • Online: 13d 2h 35m

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post07 lut 2014, 12:55

Czego, że mój teść będzie współwłaścicielem mojego auta ?:) bez przesady..
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post07 lut 2014, 14:27

Wiadomo twoja kasa i decyzja a życie jest różne,ja kiedyś też miałem podobną sytuację i mogłem tak brać ale z opla i nie ryzykowałem też rodzina,i też u mnie w rodzinie wszystko ok można liczyć na wszystkich i tym bardziej ufać,ale życie jest kruche i niech się komuś coś stanie to nie miałem zamiaru potem spłacać swojego samochodu spadkobiercom.Przy tej sumie co ryzykować miałem to już były grosze.Ala tak czy inaczej daj znać jak odbierzesz.
Offline
Awatar użytkownika

jmf

VIP

  • Posty: 441
  • Rejestracja: 25 cze 2012, 17:58
  • Online: 9d 18h 33m 54s
  • Pochwały: 9
  • Auto: VW Golf 6 Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM DSG
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post07 lut 2014, 15:46

Panowie, dyskusja odbiega od tematu wątku, który od początku był jasny: mamy tu rozmawiać o wysokościach zniżek otrzymanych u konkretnych dealerów na samochody do zamówienia. Warunkowo dopuszczamy rozmowy o rabatach otrzymanych na auta z placu.
Natomiast od teraz wszystkie posty o zniżkach pracowniczych, kupowaniu samochodu na szwagra itp. będą kasowane.


Almighty: Chłopaki jak chcecie pogadać o swoich zamówieniach to śmiało załóżcie temat do tego, w tym skupmy się na rabatach coby przyszli Golfiści wiedzieli gdzie podbić po swoją perełkę.
Offline

Bonifacy

Sympatyk

  • Posty: 88
  • Rejestracja: 05 sty 2014, 12:44
  • Online: 9d 17h 7m 6s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Malopolska

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post09 lut 2014, 10:50

Tu dają prawie 12% na ubiegłorocznego golfa (placowego)

http://vw.magro.com.pl/oferty/samochody ... /wszystkie
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post09 lut 2014, 16:45

To widziałem jest dosłownie placowy bo jest tam kilka miesięcy.
Offline

Bonifacy

Sympatyk

  • Posty: 88
  • Rejestracja: 05 sty 2014, 12:44
  • Online: 9d 17h 7m 6s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Malopolska

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post09 lut 2014, 21:49

Ale niekoniecznie musi to być ten egzemplarz, który jest na fotografii. Ja np. kupiłem "tego" - przynajmniej na tę ofertę się skusiłem, a samochód był w tym czasie w drodze z Niemiec.

http://vw.magro.com.pl/oferty/samochody ... /wszystkie
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post10 lut 2014, 07:58

No nie wiem jako to teraz jest, na pewno teraz coś będzie taniej bo rocznik coraz dalszy,jak kupowałem za raz na początku 2014r.a ile ma ten samochód to nie wiem ale na pewno idzie sprawdzić po numerze vin.Ale oferta tego wisi tam długo a to co widziałem to usuwają to co sprzedali z tej strony.Wiadomo czym później tym taniej będzie ale zostaną tylko kijowe sztuki i przebrane z wyposażenia.
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post13 lut 2014, 23:06

Witam.

No i odbyłem wycieczkę na Śląsk do salonu w Gliwcach. Po wszystkich perypetiach z poprzednimi salonami jechałem z mieszanymi uczuciami.
Gliwice przywitały mnie słońcem :rotfl:
Po konkretnej i rzeczowej rozmowie ze sprzedawcą rozmowa zakończyła się na poziomie 6,5% dla prywatnej osoby. Oczywiście przy podpisaniu zamówienia jeszcze coś tam się doliczy... :) Czy to dużo czy mało ? myślałem o 7% i racZej tyle dostanę, zwłaszcza, że poprzednie wizyty nie były obiecujące :roll:

Jest też inna niespodzianka ....nie wiem czy się orientujecie ale jest dostępny nowy pakiet którego nie ma w konfiguratorze tj. "pakiet Business" ( czyli alarm park pilot,composition media) w cenie 1390pln.
Zysk dość spory :lokej:

Podsumowując ...wizyta owocna ....upust + nowy pakiet dają niezłą sumke :tongue:
Myśle, że czas na zamówienie nowego Golfa VII.
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post14 lut 2014, 08:53

czarek01 pisze:Witam.

No i odbyłem wycieczkę na Śląsk do salonu w Gliwcach. Po wszystkich perypetiach z poprzednimi salonami jechałem z mieszanymi uczuciami.
Gliwice przywitały mnie słońcem :rotfl:
Po konkretnej i rzeczowej rozmowie ze sprzedawcą rozmowa zakończyła się na poziomie 6,5% dla prywatnej osoby. Oczywiście przy podpisaniu zamówienia jeszcze coś tam się doliczy... :) Czy to dużo czy mało ? myślałem o 7% i racZej tyle dostanę, zwłaszcza, że poprzednie wizyty nie były obiecujące :roll:

Jest też inna niespodzianka ....nie wiem czy się orientujecie ale jest dostępny nowy pakiet którego nie ma w konfiguratorze tj. "pakiet Business" ( czyli alarm park pilot,composition media) w cenie 1390pln.
Zysk dość spory :lokej:

Podsumowując ...wizyta owocna ....upust + nowy pakiet dają niezłą sumke :tongue:
Myśle, że czas na zamówienie nowego Golfa VII.


Czyli norma cenowa 6.5% tyle ciągle dają bez łaski,ten pakiet to fajny,ale ja wolałem z nawigacją discovery media,chyba że jest jakiś pakiet z nawigacją,?

No to teraz znając życie będą wszystkie golfy sprzedawane bez nawigacji bo to spora różnica cenowa.
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post22 lut 2014, 17:15

Witam. Dziś zamówiłem Nowego Golfa VII w Gliwicach :pub: . Dostałem te 6,5 % ..może to niewiele ale biorąc pod uwagę, że jest teraz dostępny ten pakiet Business wychodzi ok 8%.
Niestety przy tym pakiecie zakup radia cmposition media z discover media za 4600pln jest do :dupa: .

Jeśli chodzi o czas realizację zamówienia to wyliczone na połowę kwietnia ale wpisane jest, że ostatniego kwietnia będzie... tak dla pewności dotrzymania terminu :lol: .

Pozostaje tylko czekać i :party:
Offline

Rober87

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 19 maja 2014, 18:29
  • Online: 24m 41s
  • Auto: Golf6
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post19 maja 2014, 18:35

Też się przymierzam do zakupu.Pewnie już odebrałeś?
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post19 maja 2014, 19:37

Rober87 pisze:Też się przymierzam do zakupu.Pewnie już odebrałeś?


vw-mk7-profil/vw-golf-vii-1-4-tsi-140km-dsg-2014-highline-limestone-t1447.html :lokej:
Offline

Tomaszw

Nieśmiały

  • Posty: 45
  • Rejestracja: 28 kwie 2014, 23:16
  • Online: 2d 1h 59m 35s
  • Auto: Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.4TSI 140 KM
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post17 cze 2014, 21:43

Witam.
Ja jestem świeżo po rozesłaniu maili z zapytaniem o cenę i rabat przy kwocie 93000. Jestem nieźle zdegustowany odpowiedziami. Po prostu żal :(. Czyżby to auto tak dobrze się sprzedaje i było takie super, że warte swej ceny a może VW uderzyła woda sodowa do głowy ?? Proponowane rabaty od 0-4600zł.
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post18 cze 2014, 07:34

Tomaszw pisze:Witam.
Ja jestem świeżo po rozesłaniu maili z zapytaniem o cenę i rabat przy kwocie 93000. Jestem nieźle zdegustowany odpowiedziami. Po prostu żal :(. Czyżby to auto tak dobrze się sprzedaje i było takie super, że warte swej ceny a może VW uderzyła woda sodowa do głowy ?? Proponowane rabaty od 0-4600zł.


No niestety jakość kosztuję i firma,moje zdanie vw jest zaraz po audi(chodzi o komfort jazdy i wykonanie no i wiadomo nawet salony mają razem a nie mówiąc o porsche Katowice jest z vw ),jeśli chodzi o sprzedasz to też mają sporą bo nie raz byłem w salonie i widziałem a dla czego inne firmy dają spore rabaty ? jak dilerzy siedzą i paczą jak muchy latają z nudów.
Offline

sebkoch

Stały Bywalec

  • Posty: 337
  • Rejestracja: 14 mar 2012, 12:20
  • Online: 5d 12h 38m 16s
  • Pochwały: 4
  • Auto: Audi S3
  • Silnik: 2.0 TSI DNUE
  • Lokalizacja: SBE

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post18 cze 2014, 14:08

Z tą jakością to bym nie przesadzał. Zresztą teraz chyba nie ma jej nigdzie a zwłaszcza w grupie VAG i markach poniżej Audi, Porsche...
Offline

tog_vw

Sympatyk

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 27 sie 2012, 22:14
  • Online: 3d 12h 10m 15s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post18 cze 2014, 19:33

Tomaszw pisze:Czyżby to auto tak dobrze się sprzedaje i było takie super, że warte swej ceny a może VW uderzyła woda sodowa do głowy ?? Proponowane rabaty od 0-4600zł.


Weź pod uwagę, że Golf jest nadal produkowany w Niemczech a to wpływa na cenę. Volkswagen i tak traktuje całkiem dobrze polski rynek bo ceny netto są przynajmniej 20% niższe niż w Niemczech. 4600 zł rabatu to prawie 5% więc wcale nie tak źle. Jakby dawali za duże rabaty to by większość sprzedaży wracała do Niemiec jako reimport.
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post18 cze 2014, 19:59

tog_vw pisze:
Tomaszw pisze:Czyżby to auto tak dobrze się sprzedaje i było takie super, że warte swej ceny a może VW uderzyła woda sodowa do głowy ?? Proponowane rabaty od 0-4600zł.


Weź pod uwagę, że Golf jest nadal produkowany w Niemczech a to wpływa na cenę. Volkswagen i tak traktuje całkiem dobrze polski rynek bo ceny netto są przynajmniej 20% niższe niż w Niemczech. 4600 zł rabatu to prawie 5% więc wcale nie tak źle. Jakby dawali za duże rabaty to by większość sprzedaży wracała do Niemiec jako reimport.


O to potwierdzam i czasami tak jest w jednym salonie przyjechali Niemcy i zamówili 20 golfów.
Offline

Tomaszw

Nieśmiały

  • Posty: 45
  • Rejestracja: 28 kwie 2014, 23:16
  • Online: 2d 1h 59m 35s
  • Auto: Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.4TSI 140 KM
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post18 cze 2014, 22:00

swietlik pisze:
tog_vw pisze:
Tomaszw pisze:Czyżby to auto tak dobrze się sprzedaje i było takie super, że warte swej ceny a może VW uderzyła woda sodowa do głowy ?? Proponowane rabaty od 0-4600zł.


Weź pod uwagę, że Golf jest nadal produkowany w Niemczech a to wpływa na cenę. Volkswagen i tak traktuje całkiem dobrze polski rynek bo ceny netto są przynajmniej 20% niższe niż w Niemczech. 4600 zł rabatu to prawie 5% więc wcale nie tak źle. Jakby dawali za duże rabaty to by większość sprzedaży wracała do Niemiec jako reimport.


O to potwierdzam i czasami tak jest w jednym salonie przyjechali Niemcy i zamówili 20 golfów.



Panowie wiem o co biega z tym. Jest tylko jedno ale. Co mnie to obchodzi bo ja chce kupić auto jak najtaniej :evil: .
Ostatnio zmieniony 18 cze 2014, 22:47 przez kamill, łącznie zmieniany 2 razy
Powód: Proponuję zwracać uwagę na kulturę osobistą. Forum jest miejscem publicznym i za wulgaryzmy nagradzamy "ostrzeżeniami".
Offline

tog_vw

Sympatyk

  • Posty: 71
  • Rejestracja: 27 sie 2012, 22:14
  • Online: 3d 12h 10m 15s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post18 cze 2014, 22:18

Jak Ci się udało coś ugrać z takim stylem wypowiedzi?
Offline
Awatar użytkownika

tengelus

Sympatyk

  • Posty: 63
  • Rejestracja: 02 mar 2014, 20:34
  • Online: 33d 6h 55m 56s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 105KM CAYC
  • Lokalizacja: PPL

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post19 cze 2014, 07:40

Poza tym rozsyłaleś maile jak mówiłeś. Myślę że przez kontakt osobisty ugrasz więcej. E-mail każdy bardziej lub mniej zainteresowany może wysłać, myślę że nie mogą od razu dać wszystkiego...
______________________
Egzorcysta amator, bimbrownik, kłusownik i degenerat.
Offline

Tomaszw

Nieśmiały

  • Posty: 45
  • Rejestracja: 28 kwie 2014, 23:16
  • Online: 2d 1h 59m 35s
  • Auto: Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.4TSI 140 KM
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post19 cze 2014, 12:50

tengelus pisze:Poza tym rozsyłałeś maile jak mówiłeś. Myślę że przez kontakt osobisty ugrasz więcej. E-mail każdy bardziej lub mniej zainteresowany może wysłać, myślę że nie mogą od razu dać wszystkiego...

Całkowicie się zgadzam. Przez wysyłanie maili sprawdzasz kto jest skłonny do negocjacji i kim warto się zainteresować. Teraz wiem po odpowiedziach gdzie uderzać, gdzie jechać na spotkanie. Przecież nikt nie oczekuje cudów przez maila. Podałem swój telefon i miejsce zamieszkania. Niektóre salony oddzwaniały i tu rozmowa była jak najbardziej konkretna na poziomie. Tylko jak dostaje odpowiedź że auto jest super i najlepsze na rynku przez co mogę dostać 400 zł rabatu to człowieka krew zalewa.

Nie ukrywam że interesuje mnie cała grupa VAG. Moim faworytem jest Golf. Wszystko zależy od ceny. Jak nie on to zostaje Octavia 3. Teraz mam 2FL i jestem mega zadowolony.
Offline

Tomaszw

Nieśmiały

  • Posty: 45
  • Rejestracja: 28 kwie 2014, 23:16
  • Online: 2d 1h 59m 35s
  • Auto: Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.4TSI 140 KM
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post14 lip 2014, 19:09

Po strasznie długich negocjacjach sprawa stanęła na 10%. Nic więcej nie idzie ugrać :( . Po wysłaniu maili z ofertą większą niż 7% zostałem wręcz wyzwany, że to niemożliwe tyle dostać. Pisano mi, że salon przy rabacie 5% zarabia na aucie 150 zł, ludzie nie pracują w wolontariacie i takie tam.
Druga sprawa nie wiem dlaczego rabatem nie jest objęty Pakiet "Business". Tylko cena bez niego.
Z tego co się orientowałem to gratis tylko dywaniki dają. Czy komuś udało się dostać coś ekstra z akcesoriów?
PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość