Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:27


[Śląskie] Warsztat - Nordglass - Katowice

Opinie na temat warsztatów, ASO, salonów oraz komisów
Regulamin forum Opinie na temat jakości obsługi oraz usług świadczonych przez salony, komisy, warsztaty samochodowe, zarówno te autoryzowane jak i te nieautoryzowane

Uwaga:
  1. Nowy temat należy utworzyć zgodnie z poniższą zasadą:
    • Temat - [województwo][Warsztat/Salon/ASO/Komis] _nazwa_podmiotu_ - _miejscowość_
    • Treść - nasza opinia, rada, przestroga, itp. informacja związana wizytą w danym salonie/komisie/warsztacie.
  2. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  3. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Czy jesteś zadowolony z jakości oferowanych usług

Zdecydowanie Tak
0
Brak głosów
Raczej Tak
0
Brak głosów
Ani Tak ani Nie
0
Brak głosów
Raczej Nie
0
Brak głosów
Zdecydowanie Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 0

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marcin_ams

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 24 lut 2014, 15:28
  • Online: 29m 59s
  • Auto: VW golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI 105KM
  • Lokalizacja: Sosnowiec

Warsztat - Nordglass - Katowice

Post24 lut 2014, 15:51

Witam Wszystkich.
13 lutego przydarzyła mi się nie miła niespodzianka, jadąc autem odskoczył kamyk i zrobił mi na szybie pajęczynkę.
Zgłosiłem to z AC i zostałem umówiony na drugi dzien na wymianę szyby do Nordglass w Katowicach Pan wymienił mi szybę czołową i oddał mi pan zastępujący kierownika autko ! Wsiadając do autka zobaczyłem zniszczoną podsufitkę łączącą szybę przednią, zgłosiłem ze podczas demontażu zaciągi drutem demontującym po czym pan zajmujący się demontażem szyby twierdzi że auto już takie było i pewnie jak sprowadziłem z Niemiec już takie coś miałem albo ja sam sobie to zrobiłem.Powiedział również cytuje" jakbym spalił to auto to i tak mi nic by nie zrobili"
Także odradzam NORDGLASS w Katowicach. Szkoda nerwów.
Dodam jeszcze ze auto posiadam z salonu i jestem 1 właścicielem:) w którym nic nie robiłem poza czynnościami obsługi.
Auto w tym samym dniu oddałem do rzeczoznawcy który dał opinie "źle zdemontowana szyba i zniszczona podsufitka"
Na następny dzień pan kierownik zobaczył z drugim panem z firmy Nord... i oznajmili że będzie to z ich OC.
A najlepsze że podczas wymiany szyby podchodzi pan z Astry w której tydzień temu wymieniali szybę i twierdzi do panów z Nordglassa że mu cieknie przez szybę po czym pan zastępujący kierownika klika na kompie i przełyka ślinę mocno i twierdzi przepraszamy ale zła szyba została zamontowana do pana autka.
I wtedy zacząłem się zastanawiać co ja tu ku... robie a tu za parę min proszę odpowiedz.

Wróć do Warsztaty / ASO / Salony / Komisy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości