Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:10


W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Tematyka związane z zakupem zarówno nowego jak i używanego samochodu.

Moderator: rafaello

Regulamin forum Zakup samochodu nowego jak i używanego, co i gdzie kupić, na co zwrócić uwagę, czego unikać, gdzie dostać dobry rabat itp.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

jmf

VIP

  • Posty: 441
  • Rejestracja: 25 cze 2012, 17:58
  • Online: 9d 18h 33m 54s
  • Pochwały: 9
  • Auto: VW Golf 6 Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM DSG
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post17 sty 2014, 18:40

Prośba: jeśli piszecie o otrzymanych rabatach to dodawajcie, czy dotyczy to auta do zamówienia, czy z placu - to ogromna różnica.
Offline

darayavahus

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 17 sty 2014, 13:48
  • Online: 5h 20m 59s

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post17 sty 2014, 19:59

12% jest super, gratuluję.
Faktycznie jak poszukałem i popytałem to okazuje się że pojazd jest rejestrowany na podstawie danych z faktury. Teoretycznie można zalozyc dzialalnosc, kupic samochod, zarejestrowac i pozniej zlikwidowac dzialalnosc. Wtedy mozna pojazd wycofac z dzialalnosci. Pytanie czy to nie pociaga za soba jakichs konsekwencji podatkowych.
Offline

Wojtass

VIP

  • Posty: 155
  • Rejestracja: 01 lis 2013, 17:36
  • Online: 16d 11h 6m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post18 sty 2014, 22:19

darayavahus pisze:Teoretycznie można zalozyc dzialalnosc, kupic samochod, zarejestrowac i pozniej zlikwidowac dzialalnosc. Wtedy mozna pojazd wycofac z dzialalnosci. Pytanie czy to nie pociaga za soba jakichs konsekwencji podatkowych.

Pociąga, bo ustawodawca przewidział takie kombinacje ;) Jeśli kupujesz auto na "firmę", to wciągasz je do ewidencji środków trwałych (w szczegóły nie będę się zagłębiał). Likwidując firmę jesteś zobowiązany zrobić wykaz składników majątku likwidowanej firmy (m.in.: środki trwałe, wyposażenie, towary, wyroby, itd., itp.) i jego wycenę. Bądź pewny, że skarbówka weźmie Twoje kwity pod lupę [-X
Offline

Fred

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 28 sty 2014, 18:11
  • Online: 3h 38m 48s
  • Lokalizacja: PZ

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post28 sty 2014, 18:19

hans5 pisze:Mi to lata - mam 16 % rabatu w przywileju korzyści bez strzępienia języka do tego 20 % rabatu na serwis.

W regulaminach przywileju korzyści jest o możliwości łączenia promocji. Próbował ktoś połączyć rabat dealera + rabat z przywileju?
Możnaby wyciągnąć z 25% i więcej.
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post29 sty 2014, 14:57

Ja kupiłem golfa 7 highline 2013-12-19 produkcja, dopiero co przyjechał z fabryki i był u dilera na parkingu jakieś 2 dni, i bez zamówienia,umowę podpisałem początkiem stycznia,czyli samochód całkiem nowy.Cena katalogowa 93260zł czy jakoś tak i dostałem z tego 12% upustu na osobę fizyczną.Czy mało czy dużo sami zdecydujcie.Ja jestem zadowolony. :D
Offline

DamianD

Sympatyk

  • Posty: 78
  • Rejestracja: 28 lip 2013, 08:39
  • Online: 13d 2h 35m

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post29 sty 2014, 16:48

Gdzie to tak dobrze dają ?:P
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post29 sty 2014, 17:28

Świętochłowice. :party:

-- 29 sty 2014, 18:29 --

i z tego co wiem mają tam taką samą sztukę bo razem przyszły.
Offline

Wojtass

VIP

  • Posty: 155
  • Rejestracja: 01 lis 2013, 17:36
  • Online: 16d 11h 6m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post29 sty 2014, 20:31

swietlik pisze:Ja kupiłem golfa 7 highline 2013-12-19 produkcja... <ciach> ...i dostałem z tego 12% upustu na osobę fizyczną.

No i wszystko jasne ;) Twoje auto podchodzi pod wyprzedaż rocznika 2013 i stąd taki korzystny rabat.

Identyczną sytuację opisuje @lyngso:
lyngso pisze:Dostałem 12% na wersje Comfortline plus dodatki. Rabat na osobe fizyczna bez żadnych znajomości.
Salon Świtoń-Paczkowski Lubin... <ciach> ....Był do produkcji na 51 tydzień roku. Myślę, że ten rabat jest wynikiem wyprzedaży plus coś od dealera.

Na Golfa "składanego" z konfiguratora i zamawianego dopiero do produkcji, nie ma szans na tak korzystny rabat (przynajmniej ja nie słyszałem). Cały czas oczywiście mówimy, o zwykłej osobie fizycznej (nie będącej na "listach z profitami").
Offline
Awatar użytkownika

jmf

VIP

  • Posty: 441
  • Rejestracja: 25 cze 2012, 17:58
  • Online: 9d 18h 33m 54s
  • Pochwały: 9
  • Auto: VW Golf 6 Highline
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM DSG
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post29 sty 2014, 21:19

Dlatego po raz kolejny apeluję o rozróżnianie na co był rabat: na auto z placu, czy do zamówienia...
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post29 sty 2014, 21:41

Wiadomo samochód nie był na zamówienie,skoro tak twierdzisz Wojtass to zadzwoń sobie do jakiegoś dilera w Polsce i zobaczysz ile dostaniesz 5 góra 6 tyś bo wiem nawet z ciekawości sam dzisiaj dzwoniłem i tyle mówili a to nie była wyprzedasz rocznika bo samochód był całkiem świeży dopiero co z fabryki przyjechał produkcja koniec grudnia a umowę podpisałem początek stycznia.
Offline

Wojtass

VIP

  • Posty: 155
  • Rejestracja: 01 lis 2013, 17:36
  • Online: 16d 11h 6m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post29 sty 2014, 22:03

swietlik pisze:... <ciach> ...a to nie była wyprzedasz rocznika bo samochód był całkiem świeży dopiero co z fabryki przyjechał produkcja koniec grudnia a umowę podpisałem początek stycznia.

Kolego..., przeczytaj spokojnie jeszcze raz to, co sam napisałeś. Skoro umowę podpisywałeś w styczniu 2014, a sprzedaż dotyczy auta z produkcji grudzień 2013, to sprzedaż dotyczy auta ze starego rocznika (jest wyprzedażą auta produkowanego w 2013 roku). Czy to tak trudno zrozumieć ?
Offline

sebcio666

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 29 sty 2014, 14:08
  • Online: 6h 16m 35s

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post29 sty 2014, 23:11

Highline 1.4 TSI 140 KM DSG 2014r.
Poprosiłem o ofertę mailem.
Na dzień dobry dostałem 6% rabatu w Sosnowcu i Gliwicach, ale dopiero rozpocząłem negocjacje, więc mam nadzieję na więcej ;)
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post30 sty 2014, 08:28

I to jest prawda wszędzie tak dają około 6% z katalogowej na stare i nowe bylem w sosnowcu u dilera i też mi prędzej wysłał ofertę e-mail i dostałem nawet więcej a jak przyszło co do czego to i tak było mało niż to co dostałem w Świętochłowicach,a jaki był ten diler zdziwiony jak mu powiedziałem że dostałem tyle,a jeśli chodzi o Gliwice to tam mi dali najmniej.
Offline

darayavahus

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 17 sty 2014, 13:48
  • Online: 5h 20m 59s

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post04 lut 2014, 12:39

Rozmawiałem ostatnio z dealerem który świeżo opuścił swojego pracodawcę (nie wiem czy z jego czy z pracodawcy woli ale to nie istotne...) Według niego dealerzy mają u dystrybutora inne cenniki dla "swoich" (Przywilej korzyści), inne dla osób fizycznych i inne dla przedsiębiorców. Zamawiając samochód muszą udowodnić dla kogo, np kopią dyplomu czy wpisem do rejestru działalności. I tak na przykład jeśli ktoś ma działalność oraz napisze oświadczenie że już ma kilka VW we flocie (tego tak na prawdę nikt nie będzie sprawdzał) to dealer dla niego kupuje samochód u dystrybutora 11% taniej niż jest w cenniku. W związku z tym absolutną granicą jest tutaj 11% a w praktyce bardziej w okolicach 10%.
Inne ceny są dla salonów jeśli te kupują samochody dla siebie. Tak na przykład Audi sprzedaje pojazdy. Rejestruje je na siebie po czym sprzedaje jako "używane" z rabatami rzędu 20%. Oczywiście są to samochody z placu, nie z produkcji.
Najlepiej gdyby ktoś w salonie zechciał zamówić samochód jako np. demonstarcyjny ale pod konkretnego klienta. Niestety oni z jakiegoś powodu nie chcą się bawić w takie rzeczy.

A może spróbujemy uskutecznić coś na wzór zakupów grupowych. Na przykład wystosujemy maila w imieniu trzech osób i napiszemy że jak będzie dobry rabat bierzemy 3 samochody na raz a jak nie to nie. Może jednorazowa marża x3 będzie jakimś argumentem dla kogoś...
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post05 lut 2014, 15:20

I ja w to wchodzę.....

A tak poważnie... W 2014 roku odwiedziłem dwóch dilerów vw (nie będę opisywał szczegółów rozmów) ale nie dostałem większego rabatu jak 5% dla osoby prywatnej gdybym zamawiał auto do produkcji.
W temacie siedzę od października 2013 r . i mimo wielkiej chęci zamówienia golfa to jakoś nie przekonuje mnie te 4% - 5%.
W sobotę wybieram się do Świętochłowic, Sosnowca i może Gliwic tam popytać.
Liczę na 6% dla wersji Highline 140km TSI plus dodatki.

Trzymajcie kciuki :lol: ....a może jakieś inne propozycje???
Offline

DamianD

Sympatyk

  • Posty: 78
  • Rejestracja: 28 lip 2013, 08:39
  • Online: 13d 2h 35m

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post05 lut 2014, 16:57

Ja bym na Twoim miejscu spróbował przed wszystkim w Magro - czyli Swiętochłowice i Sosnowiec. Nome w katowicach sobie odpuśc, tam więcej jak 4% nie dostaniejsz. Z kolei Lelek w Gliwicach - dla mnie porażka, jak byłem z zapytaniami o Golfa to obsługiwał mnie pan z działu samochodów użytkowych i nie miał pojecia o Golfie..
Offline

Wojtass

VIP

  • Posty: 155
  • Rejestracja: 01 lis 2013, 17:36
  • Online: 16d 11h 6m 50s
  • Pochwały: 8
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post05 lut 2014, 19:10

czarek01 pisze:Liczę na 6% dla wersji Highline 140km TSI plus dodatki.
Trzymajcie kciuki :lol:

Powiem Ci z własnego doświadczenia, że jest to całkiem realne i... trzymam kciuki :lokej:
Daj znać na forum, jak Ci poszło...
Offline
Awatar użytkownika

swietlik

Stały Bywalec

  • Posty: 398
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 13:35
  • Online: 9d 22h 24m 24s
  • Pochwały: 1
  • Auto: vw golf 7
  • Silnik: tsi 1.4 122km
  • Lokalizacja: Bytom

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post05 lut 2014, 20:16

czarek01 pisze:I ja w to wchodzę.....

A tak poważnie... W 2014 roku odwiedziłem dwóch dilerów vw (nie będę opisywał szczegółów rozmów) ale nie dostałem większego rabatu jak 5% dla osoby prywatnej gdybym zamawiał auto do produkcji.
W temacie siedzę od października 2013 r . i mimo wielkiej chęci zamówienia golfa to jakoś nie przekonuje mnie te 4% - 5%.
W sobotę wybieram się do Świętochłowic, Sosnowca i może Gliwic tam popytać.
Liczę na 6% dla wersji Highline 140km TSI plus dodatki.

Trzymajcie kciuki :lol: ....a może jakieś inne propozycje???


Powiem ci tak jak byś chciał 122km Highline tsi wypasionego ale 1013rok 19 grudzień szary liminstone to wiem gdzie taki jest i dają 12% upustu na osobę prywatną,w przeliczeniu to to co teraz dasz za 1014r to przy sprzedaży nigdy nie wyciągniesz,a i tak auto nowe no i pierwsza rejestracja 2014r.
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post06 lut 2014, 07:50

DamianD pisze:Ja bym na Twoim miejscu spróbował przed wszystkim w Magro - czyli Swiętochłowice i Sosnowiec. Nome w katowicach sobie odpuśc, tam więcej jak 4% nie dostaniejsz. Z kolei Lelek w Gliwicach - dla mnie porażka, jak byłem z zapytaniami o Golfa to obsługiwał mnie pan z działu samochodów użytkowych i nie miał pojecia o Golfie..


Wielkie dzięki za informacje, mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz. W Gliwicach też spróbuję ...może będę miał więcej szczęścia :mrgreen: .
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post06 lut 2014, 09:04

Wojtass pisze:
czarek01 pisze:Liczę na 6% dla wersji Highline 140km TSI plus dodatki.
Trzymajcie kciuki :lol:

Powiem Ci z własnego doświadczenia, że jest to całkiem realne i... trzymam kciuki :lokej:
Daj znać na forum, jak Ci poszło...


Oby tak było ... :bigok: wiem też, że gdy dochodzi do samego podpisania zamówienia też potrafią coś dodać z tych procentów.

-- 06 lut 2014, 10:18 --

swietlik pisze:
czarek01 pisze:I ja w to wchodzę.....

A tak poważnie... W 2014 roku odwiedziłem dwóch dilerów vw (nie będę opisywał szczegółów rozmów) ale nie dostałem większego rabatu jak 5% dla osoby prywatnej gdybym zamawiał auto do produkcji.
W temacie siedzę od października 2013 r . i mimo wielkiej chęci zamówienia golfa to jakoś nie przekonuje mnie te 4% - 5%.
W sobotę wybieram się do Świętochłowic, Sosnowca i może Gliwic tam popytać.
Liczę na 6% dla wersji Highline 140km TSI plus dodatki.

Trzymajcie kciuki :lol: ....a może jakieś inne propozycje???


Powiem ci tak jak byś chciał 122km Highline tsi wypasionego ale 1013rok 19 grudzień szary liminstone to wiem gdzie taki jest i dają 12% upustu na osobę prywatną,w przeliczeniu to to co teraz dasz za 1014r to przy sprzedaży nigdy nie wyciągniesz,a i tak auto nowe no i pierwsza rejestracja 2014r.


Dzięki za ofertę ;) ale zapomniałem dodać do wcześniejszego postu, że model który mnie interesuje ma mieć ..DSG :lokej:
poza tym jeździłem testowo tym 122 km z DSG i jakoś mnie nie powala :-k i nie chodzi mi o km tylko o max moment obrotowy.

AHA ...jakie jest to Twoje własne doświadczenie :P jakieś szczegóły na priv ???
Ostatnio zmieniony 06 lut 2014, 09:39 przez czarek01, łącznie zmieniany 1 raz
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post06 lut 2014, 13:45

Proszę o trzymanie się tematu. Przypomnę dotyczy on RABATÓW, a nie tego która opcja będzie dla kogo lepsza...
Offline

DamianD

Sympatyk

  • Posty: 78
  • Rejestracja: 28 lip 2013, 08:39
  • Online: 13d 2h 35m

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post06 lut 2014, 15:03

Ja mam rabat pracowniczy, więc 16,5% :) Nie pali mi się, w sumie liczyłem, że będę czekał 3 miesiące, bo chciałem, żeby samochód przyszedł jak już będzie wiosna, żeby zimówki kupić dopiero za kilka miesięcy - teraz mam nadzieję, że zima prędko odejdzie :)
Offline

darayavahus

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 17 sty 2014, 13:48
  • Online: 5h 20m 59s

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post06 lut 2014, 15:44

DamianD pisze:Ja mam rabat pracowniczy, więc 16,5% :) Nie pali mi się, w sumie liczyłem, że będę czekał 3 miesiące, bo chciałem, żeby samochód przyszedł jak już będzie wiosna, żeby zimówki kupić dopiero za kilka miesięcy - teraz mam nadzieję, że zima prędko odejdzie :)


To może forumowy pracownik coś więcej nam opowie o sobie i praktykach jakie się stosuje w salonach?

Ja tak sobie myślę, że oni teraz nie mają ciśnienia na sprzedaż. Ostatnio jak powiedziałem sprzedawcy u Plichty że w Łodzi mi dają 10% ale w sumie to wolałbym bliżej kupić to mi z rozbrajającą szczerością odpowiedział żebym do tej Łodzi jechał bo od niego więcej niż 6% nie dostanę. Znalazł mi tylko jakiś ochłap na placu na który mógłby dać 10% rabatu.
Może coś się zmieni po 1 marca jak te wszystkie firmowe przewałki się skończą. Mi się nie śpieszy, poczekam.
Offline

DamianD

Sympatyk

  • Posty: 78
  • Rejestracja: 28 lip 2013, 08:39
  • Online: 13d 2h 35m

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post06 lut 2014, 15:48

Tego Ci nie powiem, bo ja nie pracuje w VW, a jedynie członek mojej rodziny - ale nie pracuje na salonie, więc tymbardziej nie znam szczegółów.
Offline

czarek01

Sympatyk

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 26 paź 2013, 16:44
  • Online: 3d 20h 30m 10s
  • Auto: VW GOLF VII
  • Silnik: 1.4 TSI 140km DSG
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: W jakim salonie dają dobre rabaty na nowego Golfa 7

Post06 lut 2014, 17:11

DamianD pisze:Ja mam rabat pracowniczy, więc 16,5% :) Nie pali mi się, w sumie liczyłem, że będę czekał 3 miesiące, bo chciałem, żeby samochód przyszedł jak już będzie wiosna, żeby zimówki kupić dopiero za kilka miesięcy - teraz mam nadzieję, że zima prędko odejdzie :)



W takim razie nie ma o czym mówić ...upust pracowniczy to fajna sprawa. :) u mnie niestety tylko "zwykły klient"
Z odbiorem na wiosnę to również myślę podobnie .

Gdy się pojawi to liczymę na fotki i pierwsze doznania :lol:

Tak na szybko :-k jaki kolor?

-- 06 lut 2014, 18:16 --

darayavahus pisze:
DamianD pisze:Ja mam rabat pracowniczy, więc 16,5% :) Nie pali mi się, w sumie liczyłem, że będę czekał 3 miesiące, bo chciałem, żeby samochód przyszedł jak już będzie wiosna, żeby zimówki kupić dopiero za kilka miesięcy - teraz mam nadzieję, że zima prędko odejdzie :)


To może forumowy pracownik coś więcej nam opowie o sobie i praktykach jakie się stosuje w salonach?

Ja tak sobie myślę, że oni teraz nie mają ciśnienia na sprzedaż. Ostatnio jak powiedziałem sprzedawcy u Plichty że w Łodzi mi dają 10% ale w sumie to wolałbym bliżej kupić to mi z rozbrajającą szczerością odpowiedział żebym do tej Łodzi jechał bo od niego więcej niż 6% nie dostanę. Znalazł mi tylko jakiś ochłap na placu na który mógłby dać 10% rabatu.
Może coś się zmieni po 1 marca jak te wszystkie firmowe przewałki się skończą. Mi się nie śpieszy, poczekam.


Hmmm coś w tym jest, że teraz z tymi VAT-cami jest nieciekawie i cierpimy my zwykli ludzie :lol: :lol:

-- 06 lut 2014, 18:19 --

swietlik pisze:Wiecie co wam powiem,nie warto nikomu nic doradzać ani odpisywać,bo sami zaczynacie się pytać a potem irytacja że wam coś wmawiam. :dupa:


:pub: bez emocji ...
PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakup samochodu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość