Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:15


[1.2 TSI 105KM] Wskaźnik poziomu paliwa - zawieszony???

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

artur85

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 20 paź 2013, 06:59
  • Online: 24m 10s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.2 tsi 87km
  • Lokalizacja: Jaworzno

Wskaźnik poziomu paliwa - zawieszony???

Post20 paź 2013, 07:19

Witam
posiadam golfa 6 1.2 tsi 87km (w prefiksie nie macie, użyłem 105km)

mam taki problem wskaźnik poziomu paliwa pokazuje cały czas że jest pełny, komputer również że mogę przejechać
np. 800km, po dolaniu np. 30l bez zmian.
Myślałem że może się zawiesił.

Czy mieliście taki problem?

Dziekuje za pomoc

Artur
Offline

kamill

VIP

  • Posty: 2498
  • Rejestracja: 11 kwie 2012, 12:26
  • Online: 101d 5h 11m 35s
  • Pochwały: 27
  • Auto: MK6
  • Silnik: TDI

Re: Wskaźnik poziomu paliwa - zawieszony???

Post20 paź 2013, 11:25

Ja mialem taki problem, ze wskazowka po zalaniu do pelna, wciaz wskazywala 3/4 baku... Nie wiem czym to spowodowane, ale po ktoryms tam z kolei uruchomieniu silnika wracalo to do normy.. Powtarzalo sie to tak z 2/3 razy w ciagu poprzedniego roku, wiec za bardzo nie robilem z tego afery i dalej nie wiem dlaczego...

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości