Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:49


Muzyka z telefonu przez radio

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: flo

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marcinkl

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:16
  • Online: 7h 3m 4s
  • Auto: VW Golf MK7
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Przeworsk

Muzyka z telefonu przez radio

Post09 sty 2016, 12:16

Witam
Proszę o podpowiedz jak uruchomic muzyke z telefonu przez bluetooth w radiu Composiotion Media. W telefonie w katalogu jest standardowa mp3 samsunga ktora slychac a po skopiowaniu w ten katalog kilku mp3 radio ich nie widzi.
Offline
Awatar użytkownika

Marras

Stały Bywalec

  • Posty: 338
  • Rejestracja: 23 lis 2014, 16:12
  • Online: 5d 21h 52m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 5 i Golf 7
  • Silnik: 1.9 TDI i 2.0 GTD
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Muzyka z telefonu przez radio

Post10 sty 2016, 11:29

Ja nie rozumiem po co utrudniać sobie życie uruchamiając muzykę z telefonu, z dysku z czegoś tam jeszcze przez kabel czy Bluetooth.
Przecież radio ma slot na kartę SD - skopiować przez 5 minut i gra bez nadwyrężania baterii w telefonie
Offline

Bonifacy

Sympatyk

  • Posty: 88
  • Rejestracja: 05 sty 2014, 12:44
  • Online: 9d 17h 7m 6s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Malopolska

Re: Muzyka z telefonu przez radio

Post10 sty 2016, 12:15

Jest chyba taka możliwość, choć w tym momencie nie potrafię powiedzieć dokładnie. Jak będę w aucie, to sprawdzę. W każdym razie trzeba zaznaczyć odpowiednią opcję w ustawieniach "Media". Ja próbowałem, żeby komunikaty Yanosika były podawane przez Bluetooth w głośnikach. Częściowo tylko mi się udało, bo po odebraniu telefonu coś zaczynało się zawieszać i dałem sobie spokój.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości