Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:29


Dołożenie systemu głośnomówiącego

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: flo

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

musiek

Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 05 sty 2014, 14:33
  • Online: 18h 46m 12s
  • Auto: VW Golf 7
  • Silnik: 1.4 TSI 140KM
  • Lokalizacja: Podlasie

Dołożenie systemu głośnomówiącego

Post05 kwie 2014, 00:31

Witam. Mam pytanie czy mogę zamontować bluetooth aby korzystać z telefonu i obsługiwać go z kierownicy ( kierownica ma przyciski do telefonu). Radio composytion colour. Czy da się coś tu wykombinować aby to działało.
Offline

Berencus

Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 24 maja 2014, 21:40
  • Online: 8h 48m 29s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4
  • Lokalizacja: Piotrkow Trybunalski

Re: System głosnomówiący

Post25 maja 2014, 23:53

Witam, oczywiście że się da, w mojej kierownicy z prawej strony również znajduje się cały słupek z przyciskami do głośnomówiącego. Jestem w trakcie przesiadki z radia Touch na Discover media, jak tylko mi się uda zalogować radio do auta ( narazie Infotainment mam w ograniczonym stopniu tj. odczyt z komputera pokładowego na ekranie, reszta zablokowana) to dam znać. Z tego co widzę Discover Media w jednostce centralnej w schowku ma bluetootha bo widzi moje telefony. Jedyne co mi zostało to odblokować te funkcje i dam znać czy wszystko zadziałało. Z tego co sie orientuję do Composition Color potrzebujesz zewnętrzny moduł bluetootha montowany pod siedzeniem, a że jest on drogi to chyba bardziej opłaca wymienić całe radio na wyższy model. Niestety 8 calowego Discover Pro nie ma na rynku bo Niemcy zbijają w nim ekrany przy recyklingu ;-(
Offline
Awatar użytkownika

Marras

Stały Bywalec

  • Posty: 338
  • Rejestracja: 23 lis 2014, 16:12
  • Online: 5d 21h 52m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 5 i Golf 7
  • Silnik: 1.9 TDI i 2.0 GTD
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: System głosnomówiący

Post27 wrz 2015, 13:14

Mam pytanie do zestawu głośnomówiącego.

Czy można podłączyć jakiś moduł tak aby obsługę telefonu wykonywać za pośrednictwem ekranu dotykowego radia bądź nawigacji? (wybieranie z książki telefonicznej, odbieranie połączeń).
Chcę widzieć jak na wyświetlaczu radia pojawia mi sie "dzwoni Zenek" abym wiedział i wtedy odebrał.
Offline
Awatar użytkownika

greg2

Senior Moderator

  • Posty: 1004
  • Rejestracja: 04 cze 2013, 15:45
  • Online: 132d 12h 34m 49s
  • Pochwały: 23
  • Auto: Golf VII GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: System głosnomówiący

Post27 wrz 2015, 13:36

Ja mam taki modul 7P6 035 730 L i obsluguje to co chcesz. Jezeli chcesz jeszcze obsluge smsow to musisz szukac modulu obslugujacego tryb rSAP. Polecam ten watek http://forum.golf6.pl/mk6-multimedia/rcd310-i-bluetooth-t799.html
Offline
Awatar użytkownika

Marras

Stały Bywalec

  • Posty: 338
  • Rejestracja: 23 lis 2014, 16:12
  • Online: 5d 21h 52m 26s
  • Pochwały: 1
  • Auto: Golf 5 i Golf 7
  • Silnik: 1.9 TDI i 2.0 GTD
  • Lokalizacja: Wielkopolska

Re: System głosnomówiący

Post03 lis 2015, 13:51

Obecnie vw oferuje wraz z 6,5 calową navi Discover Media - Instalację telefoniczną (Bluetooth)

Co to jest?
Czym różni się od wersji Instalacja telefoniczna "Komfort" i "Premium".

Nigdzie nie objaśnili.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość