Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:44


[1.6 TDI DSG 105 PS] Instalacja kierownicy mulitifunkcja

Moderator: flo

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

ukasch30

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 15 maja 2018, 08:57
  • Online: 1h 6m 10s
  • Auto: VW Golf 7 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI DSG
  • Lokalizacja: Szczecin

[1.6 TDI DSG 105 PS] Instalacja kierownicy mulitifunkcja

Post15 maja 2018, 09:38

Witam

Posiadam Golfa 7 1,6 TDI DSG Variant w wersji Trendline. Z racji tego, iż posiadam 'plastikowa' kierownice oraz brakuje mi tempomatu chciałbym zainstalować kierownice multi-funkcyjna.
Oprócz wspominanego tempomatu, chciałbym tez uruchomić sterowanie radiem i telefonem z kierownicy oraz łopatki do DSG.

Temat już trochę zglebiłem i z tego co do tej pory wywnioskowałem będę potrzebował:
- kierownice
- manetki
- taśmę Airbag modułem kierownicy
- wiązkę Air bag

Mój model Gataway to: 5Q0907530M High (powinien byc OK)

Wytypowałem numery części, ale potrzebowałbym potwierdzenia czy to wszystko zadziała
- kierownica - 5G0419091DL
- manetki - 5Q0 953 507FT, 5Q0 953 513P
- moduł kierownicy - 5Q0 953 549F
- wiązka AIR BBAG - 5G0971584C

Jeżeli coś jest nie tak to jakich części użyć?
Czy można to wszystko ogarnąć VCDSem?
Polecacie kogoś ze Szczecina lub okolic kto możne to poskładać do kupy.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości