Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 05:40


Stukanie w okolicach prawego progu/nadkola

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Amortyzatory, sprężyny zawieszenia, wahacze, drążki kierownicy, końcówki kierownicze, łączniki stabilizatorów, geometria, zbieżność.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

andzikkuc

Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 24 sty 2014, 19:52
  • Online: 1d 1h 32m 23s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0TDI

Stukanie w okolicach prawego progu/nadkola

Post09 cze 2014, 18:33

Witam

Mam problem, a mianowicie przy prędkości powyżej 120km/h pojawia się dziwne stukanie w okolicach prawego progu/ przedniego nadkola, słychać to w ten sposób, jakby było tam jakaś śrubka, podkładka i przy dużej prędkości powodowało takie metaliczne stuki.
Rozebrałem wszystko, sprawdzałem magnesem wszystkie możliwe zakamarki i nic nie znalazłem.
Może spotkał się ktoś z podobnym problemem?
Offline

andzikkuc

Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 24 sty 2014, 19:52
  • Online: 1d 1h 32m 23s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0TDI

Re: Stukanie w okolicach prawego progu/nadkola

Post28 cze 2017, 14:33

Jeśli ktoś ma podobny problem to winne były osłony podwozia z dołu samochodu.
Brakowało jednej śrubki i osłona musiała wchodzić w drgania powyżej pewnej prędkości.

Wróć do Zawieszenie i podwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość