Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:32


Sprężyny obniżające GTD

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Amortyzatory, sprężyny zawieszenia, wahacze, drążki kierownicy, końcówki kierownicze, łączniki stabilizatorów, geometria, zbieżność.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

jago1234

Nieśmiały

  • Posty: 25
  • Rejestracja: 21 kwie 2014, 21:02
  • Online: 1d 8h 55m 44s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6 GTD
  • Silnik: 2.0 TDI 205KM
  • Lokalizacja: Bielsko

Sprężyny obniżające GTD

Post06 kwie 2015, 10:45

Panowie, chcę kupić sprężyny Eibach pro-kit (obniżenie -30mm). Mam takie pytanie, jak to będzie wyglądało w GTD, skoro jest fabrycznie obniżony o 15mm? Obniży mi go o 15mm w stosunku do seryjnego golfa czy zejdzie 30mm?

Wróć do Zawieszenie i podwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości