Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 13:41


[2.0 GTD 170KM] Jakie sprężyny na tył

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Amortyzatory, sprężyny zawieszenia, wahacze, drążki kierownicy, końcówki kierownicze, łączniki stabilizatorów, geometria, zbieżność.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

jendrjej

Nowicjusz

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 01 lut 2017, 11:51
  • Online: 1d 19h 3m 42s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Golf 6 GTD
  • Silnik: CFGB
  • Lokalizacja: lodzkie

[2.0 GTD 170KM] Jakie sprężyny na tył

Post19 paź 2017, 14:56

Witam serdecznie wszystkich. Mam pewien dylemat a mianowicie poprzedni właściciel autka zamontował z tyłu 2 różne sprężyny i w konsekwencji autko stoi nierówno na tyle, od strony kierowcy między oponę a nadkole mogę włożyć 2 palce a z drugiej już 4 palce, chciałem kupić komplet 2 nowych ale nie wiem jakie kupić najbardziej odpowiada mi ta wysokość na 2 palce koło 2 cm prześwitu nie chcę glebować auta ale nie chcę aby był zbyt wysoki , jakie powinny być oryginalne sprężyny do golfa 6 GTD chodzi mi o te oznaczenia w kolorach lub nr katalogowym.
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: [2.0 GTD 170KM] Jakie sprężyny na tył

Post19 paź 2017, 23:05

1K0511115GB i kolejne końcówki BC, BQ, BR

niebieski
brąz

lub niebieski

lub niebieski zółty


Autor postu otrzymał pochwałę
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline

jendrjej

Nowicjusz

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 01 lut 2017, 11:51
  • Online: 1d 19h 3m 42s
  • Pochwały: 2
  • Auto: Golf 6 GTD
  • Silnik: CFGB
  • Lokalizacja: lodzkie

Re: [2.0 GTD 170KM] Jakie sprężyny na tył

Post20 paź 2017, 08:07

bardzo dziękuję za odp, z tego co widziałem jedną z tych sprężyn mam z oznaczeniem niebieskim i ta jest pewnie oryginalna druga nie ma oznaczenia więc pewnie zamiennik, i ta oryginalna jest tą wyższą czy wiesz może czy te z oznaczeniami niebieski-braz niebieski-zolty mogą być odrobinę niższe ? bo jeżeli nie to w sumie muszę dosztukować jedną niebieską i mam po sprawie

Wróć do Zawieszenie i podwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość