Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 13:57


[2.0TDI 140 KM HB] Jakie amortyzatory na tył

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Amortyzatory, sprężyny zawieszenia, wahacze, drążki kierownicy, końcówki kierownicze, łączniki stabilizatorów, geometria, zbieżność.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

qbadm83

Nieśmiały

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 11 mar 2016, 12:54
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Online: 19h 1m 57s
  • Auto: Golf Mk6
  • Silnik: CBAB
  • Lokalizacja: Warszawa

[2.0TDI 140 KM HB] Jakie amortyzatory na tył

Post09 wrz 2017, 02:31

Cześć, zużyły mi się amorki z tyłu przy około 150tys., chociaż przód jeszcze jeździ oryginalny. Wrzuciłem KYB gazowe i niestety ale nie daje się na nich jeździć :/ Są mega twarde, auto amortyzuje właściwie tylko na samej oponie. Oryginał jaki zdjąłem to Monroe a numer OE VW 1K0 513 029 MH, niestety nigdzie nie występuje zamiennik z tym numerem OE. Co polecicie na tył, żeby ładnie pracowało a nie było twarde jak kamien? Z gory dzięki :D
##Pozdrawiam

##qbadm83
Offline
Awatar użytkownika

Muti

VIP

  • Posty: 796
  • Rejestracja: 29 lip 2014, 20:39
  • Lokalizacja: Poznań Zielona Góra
  • Online: 19d 13h 53m 3s
  • Pochwały: 15
  • Auto: MK7.5 R
  • Silnik: 2.O TSI DJHA
  • Lokalizacja: Lubuskie

Re: [2.0TDI 140 KM HB] Jakie amortyzatory na tył

Post09 wrz 2017, 07:38

Możliwe, że one amortyzuja, tyle ile nowe, fabryczne amortyzowaly. Golf jest raczej twardym autem i teraz dopiero czujesz różnice.

Wróć do Zawieszenie i podwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość