Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 06:43


Montowanie Spoilera Klapy

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Podłokietnik, kierownica, uszczelki drzwi, szyby, lakier, listwy boczne, lusterka, pasy bezpieczeństwa, siedzenia, fotele, kanapy, gałka zmiany biegów, bagażnik, siłowniki i teleskopy, roleta bagażnika, zamki, pokrętła, regulacje, wycieraczki, podsufitki, elementy karoserii, zderzaki, błotniki, liczniki, poduszki powietrzne, deska rozdzielcza i inne elementy wyposażenia wewnętrznego i nadwozia.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

szybki16

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 28 lis 2017, 10:10
  • Online: 1h 36m 19s

Montowanie Spoilera Klapy

Post29 lis 2017, 23:10

Siemka, planuje kupić ten Spoiler klapy czy jak to się tam dokładnie nazywa do mojej szósteczki... Ogolnie jak sprawdzalem to widze ze to jest przyklejone jakos na klej do szyb czy cos w ten desen i stąd mam kilka pytan, czy mozna to ciac normlanie, i pozniej ta druga przykleic na klej do szyb ponownie? Czy te swiatlo stopu bedzie wspólgrało z ta loteczka poniewaz znalazlem taki zestaw nizej podany i ona jest odrazu ze swiatlem stopu ale mysle ze to wystarczy podpiac tylko do starego pinu i powinno chodzic. A i czy ten zestaw co znalazlem jest to ten czego szukam?

http://allegro.pl/vw-golf-vi-6-gti-spoi ... 16433.html
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: Montowanie Spoilera Klapy

Post29 lis 2017, 23:51

Co prawda już było o tym ale ok... z klapy wyciągasz stary stop, operacja troszkę kłopotwliwa ale bez problemu...

Spoiler rozbierasz na czesci, spoiler składa się z 4-rech częsci, tj spoiler, element montujacy, swiato stop wraz z przejsćiówką i spryskiwacz, jest inny niż w klapie standardowej...

Czarny element montazowy czyścisz ze starego kleju i przyklejasz na klej do szyb do klapy, dodatkowo on wskakuje 3ma klipsami w dziurę po swiatle stopu, jak klipsów nie ma trzeba dokupić w aso...

Ja klej wyschnie to na boki spoilera dajesz dwa placki kleju i wkładasz na element montażowy, wszczesniej podpinając spryskiwacz i przejściówkę światła stopu, potem podpinasz i wkładasz światło stopu ono wskakuje na blaszki które potem się wciska, montaż stopu jest najtrudniejszy bo trzeba w spoilerze schować wtyczke by równo wszedł a miejsca jest bardzo mało...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline

szybki16

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 28 lis 2017, 10:10
  • Online: 1h 36m 19s

Re: Montowanie Spoilera Klapy

Post30 lis 2017, 18:26

No dobra Marmi dziękuje za odpowiedź, tylko powiedz mi jeszcze raz, pierw ściągam światło stopu i później zabieram sie za klapę, ale z tego co patrzyłem to ten spoiler jest jakby zespawany z resztą bagażnika, czy to jest ten klej który trzeba spiłowac?

Wróć do Wnętrze i nadwozie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości