Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 14:12


Dziwna zmiana biegów

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Skrzynie biegów (manualne i automatyczne), koło dwumasowe, łożyska oporowe, docisk sprzęgła, przeguby, mosty, półosie, dyferencjały, wał napędowy.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

kartas1993

Nowicjusz

  • Posty: 17
  • Rejestracja: 23 sty 2017, 15:39
  • Online: 2d 16h 58m 28s
  • Auto: Mk6 2.0tdi 140ps
  • Silnik: 2.0TDI
  • Lokalizacja: Lodz

Dziwna zmiana biegów

Post23 mar 2017, 20:14

Hej mam golfa 6 2,0TDI 140ps z 2010 roku i jeździłem już kilkoma autami ale tu jakoś dzwnie wchodzą biegi tak jakby był przedbieg w gałce i jest dużo za wysoka to dlatego ? Mam wrażenie że jest przed biegiem jeszcze taki bieg tzn taka przerwa przed głównym biegiem może to dzwine ale takie mam wrażenie , w każdych golfach tak jest ?
Przebieg 97tys

Wróć do Układ napędowy i skrzynia biegów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości