Dzisiaj jest 29 mar 2024, 02:05


jak zastąpić ramki w koło okien

Tuning optyczny - czyli wewnętrzne i zewnętrzne zmiany wizualne naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wewnętrzne i zewnętrzne modyfikacje wizualne w celu uzyskania bardziej sportowego lub ładniejszego wyglądu tj. zmiany atrapy, zderzaków, lotek, foteli, kierownicy, podsufitki itp. elementów wpływających na zmianę wyglądu.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

buko

Nieśmiały

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 15 lut 2017, 11:26
  • Online: 22h 48m 57s
  • Auto: Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 105km

jak zastąpić ramki w koło okien

Post15 lut 2017, 11:42

Witam ,od końcówki ubiegłego roku , stałem się posiadaczem golf'a 6 generacji w wersji kombi. Mój budzet nie był zbyt wysoki na zakup wersji "HIGHLINE" , więc zdecydowałem się na wersję Trendline. Panowie pytanie do was , mianowicie gdzie albo jak zastąpić ramki w koło okien , chodzi mi o coś takiego. Dodam , że nie wchodzi w grę wycinanie okna itd

- http://vw-golf.com.pl/wp-content/upload ... ariant.jpg

[...CIACH...]

Ps: Jeszcze dzisiaj pochwale się moim nabytkiem :)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2017, 12:55 przez Almighty, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: U nas na forum obowiązuje zasada rozwiązywania jednego problemu w jednym wątku - poczytaj regulamin, w szczególności zwróć uwagę na pkt. 4.2 (btw. doprecyzowałem Twój temat)
Offline
Awatar użytkownika

greg2

Senior Moderator

  • Posty: 1004
  • Rejestracja: 04 cze 2013, 15:45
  • Online: 132d 12h 34m 51s
  • Pochwały: 23
  • Auto: Golf VII GTI
  • Silnik: 2.0 TSI
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: jak zastąpić ramki w koło okien

Post15 lut 2017, 19:37

Offline

buko

Nieśmiały

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 15 lut 2017, 11:26
  • Online: 22h 48m 57s
  • Auto: Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.6 TDI 105km

Re: jak zastąpić ramki w koło okien

Post16 lut 2017, 10:17

gra nie warta świeczki , czytałem już o tym , myślałem , że jakoś inaczej można to obejść
Offline

maksiu432

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 09 sie 2016, 11:21
  • Online: 45m 24s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Poznan

Re: jak zastąpić ramki w koło okien

Post17 lut 2017, 11:23

Też wydaje mi się że nie warto :/

Wróć do Tuning optyczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości