Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:52


[All] Genialny pojemnik na odpady

Tuning optyczny - czyli wewnętrzne i zewnętrzne zmiany wizualne naszych samochodów.

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Wewnętrzne i zewnętrzne modyfikacje wizualne w celu uzyskania bardziej sportowego lub ładniejszego wyglądu tj. zmiany atrapy, zderzaków, lotek, foteli, kierownicy, podsufitki itp. elementów wpływających na zmianę wyglądu.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Arek_VI

VIP

  • Posty: 1318
  • Rejestracja: 26 cze 2012, 19:54
  • Online: 10d 16h 14m 40s
  • Pochwały: 62
  • Auto: Golf VI
  • Silnik: TSI 122
  • Lokalizacja: Wroclaw

[All] Genialny pojemnik na odpady

Post19 sie 2015, 09:37

Polecam genialny gadżet ze Skody. Pasuje idealnie do każdego samochodu. Moje 3 VW (Golf, Tiguan, Up) mają je zamontowane i pojemniczki robią furorę swoją praktycznością.

Numer części w Skodzie to 5JA 061 107 9B9 (czarny):

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cena części ok. 48,00 zł brutto. Pasują dowolne woreczki o wymiarach ok 20x30 cm.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2015, 19:15 przez Arek_VI, łącznie zmieniany 1 raz
Offline
Awatar użytkownika

arturro

Gadatliwy

  • Posty: 220
  • Rejestracja: 15 maja 2013, 07:21
  • Online: 13d 40m 7s
  • Pochwały: 7
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: B-stok

Re: [All] Genialny pojemnik na odpady.

Post19 sie 2015, 14:47

Potwierdzam genialnosc pojemnika, mialem zawsze problem ze smieciami walajacymi sie po podlodze.
Chcialbym tylko sprostować nr części 5JA 061 107 9B9
Offline

Arek_VI

VIP

  • Posty: 1318
  • Rejestracja: 26 cze 2012, 19:54
  • Online: 10d 16h 14m 40s
  • Pochwały: 62
  • Auto: Golf VI
  • Silnik: TSI 122
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: [All] Genialny pojemnik na odpady

Post19 sie 2015, 19:15

Dzięki za uwagę arturro. Skorygowałem błąd.
Offline

Enriquez

Gadatliwy

  • Posty: 244
  • Rejestracja: 22 mar 2013, 11:08
  • Online: 16d 3h 25m 13s
  • Pochwały: 4
  • Auto: Superb III
  • Silnik: CHHB 2.0 TSI 220KM
  • Lokalizacja: Lodz

Re: [All] Genialny pojemnik na odpady

Post20 sie 2015, 19:27

A chce Wam się te woreczki co chwilę wymieniać?
IMHO lepiej nie śmiecić i od razu wynosić przy wyjściu, ale jak Wam pasuje, to no git.

Z przydatnych gadżetów może spodoba Wam się coś takiego z Octavii 3:
Wkłada się toto w miejsce na kubki w tunelu środkowym.

Obrazek

UserRetired

Re: [All] Genialny pojemnik na odpady

Post21 sie 2015, 09:23

racja z tymi śmieciami nie wyobrażam sobie aby w Golfie były śmieci w końcu to nie śmieciarka... smród i w ogóle... dla mnie lepszy i bardziej praktyczniejszy jest ten "uchwyt" na komóreczkę :-) pozdrawiam
Offline

Arek_VI

VIP

  • Posty: 1318
  • Rejestracja: 26 cze 2012, 19:54
  • Online: 10d 16h 14m 40s
  • Pochwały: 62
  • Auto: Golf VI
  • Silnik: TSI 122
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: [All] Genialny pojemnik na odpady

Post21 sie 2015, 09:40

Ciekawą logikę koledzy powyżej prezentujecie. Jak się wysmarkacie czy zjecie jabłko podczas jazdy to szukacie parkingu i kosza na śmieci ? Czy może ogryzek i zasmarkaną chusteczkę do kieszeni ?
Offline
Awatar użytkownika

arturro

Gadatliwy

  • Posty: 220
  • Rejestracja: 15 maja 2013, 07:21
  • Online: 13d 40m 7s
  • Pochwały: 7
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: B-stok

Re: [All] Genialny pojemnik na odpady

Post21 sie 2015, 14:14

Ja mialem zawsze problem ze smieciami walajacymi sie po podlodze pochodzace z paragonow, opakowan papierowych itd. Nawyk mi ten pozostal z czasów kiedy to jezdzilem po auta do Niemiec i jedząc cos lub rozpakowujac, papierek ladowal na podlodze do nastepnego parkingu.
Taki byl moj sposob moze Wy tak jak pisze Arek chowacie śmieci po kieszeniach lub zadko spędzacie w aucie dluzej niz godzine nie wspominajac juz o małych dzieciach w aucie :-)
Ja wole papierek lub temu podobne wyrzucić na podloge (teraz do kosza skodowego) niz zatrzymywac sie lub chowac go gdziekolwiek lub traktować auto jako sterylna sala operacyjna.

Wróć do Tuning optyczny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość