Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:06


Pedały od mk7 w mk6

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Doposażenie samochodu, wymiana na nowsze elementy/systemy, montaż asystentów (Park Assist, Light Assis, ACC, itp.) – czyli wszelkie modyfikacje wpływające na polepszenie funkcjonalności).

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

puceek

Aktywny

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 27 lut 2016, 00:15
  • Online: 4d 22h 40m 17s
  • Pochwały: 1
  • Auto: VW Golf 6 GTI 35 DSG
  • Silnik: 2.0 TFSI
  • Lokalizacja: dkl

Pedały od mk7 w mk6

Post02 lip 2016, 17:52

Cześć,
co prawda sprzedałem już swojego Golfa, natomiast szukam nastepnego - wstepnie celuje w Golfa 7, ale ze wzgledu na ciezki rynek nie wykluczam ponownego zakupu nowszej 6-stki.

W zwiazku z powyzszym mam pytanie - czy ktoś z Was myslal lub przymierzal sie do wrzucenia pedalow z Golfa 7 w Golfie 6? Uprzedzajac pytania o sensownosc przedsiewziecia - mam male problemy fizyczne i po prostu w Golfie 7 pedal gazu wychodzi klasycznie od strony sciany grodziowej, natomiast w Golfie 6 pedał gazu wychodzi jakby z podlogi i jest tym samym pewnego rodzaju podstopnica i wlasnie to chcialbym zmienic, ale ze wzgledu na dwa rozne rodzaje mocowania nie wiem czy to w ogole jest mozliwe (jestem laikiem).

Jak myslicie istnieje szansa na taki mod i zeby wszystko bylo bezpieczne oraz nie przysparzalo problemow?

PS. Pytanie wlasciwie dotyczy pedalow dla wersji z automatem.

Z gory dzieki za kazda odpowiedz i przeprazam za brak PL znakow (telefon).
Offline

wlado78

Aktywny

  • Posty: 192
  • Rejestracja: 03 maja 2014, 14:56
  • Online: 6d 1h 47m 28s
  • Pochwały: 1
  • Auto: golf 5
  • Silnik: BSE
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: Pedały od mk7 w mk6

Post02 lip 2016, 19:25

W gre wchodz wymiana calego pedalu a to raczejniemozliwe.

Podstopnica tez raczej ma inne mocowania

Wróć do Retrofitting

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość