Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:42


Climatic na Climatronic

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Doposażenie samochodu, wymiana na nowsze elementy/systemy, montaż asystentów (Park Assist, Light Assis, ACC, itp.) – czyli wszelkie modyfikacje wpływające na polepszenie funkcjonalności).

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Shion

Nieśmiały

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 18 maja 2014, 17:56
  • Online: 2d 11h 56m 35s
  • Pochwały: 1

Re: Climatic na Climatronic

Post13 lip 2018, 17:09

Alexiorek pisze:Witam, odgrzeje troche temat bo jestem na etapie "zmienić czy nie zmieniać", mam Climatica chciał bym go zmienić na Climatronic od razu zakładając panel wyglądający jak w golfie 7, jednak przeglądając żółte allegro znalazłem taki temat, co o nim sądzicie będzie to działało czy tylko będzie efekt wizualny?

https://pl.aliexpress.com/item/Instrukc ... Title=true


Może będzie to wygodne ale czy tańsze? :) Mnie bez nabicia klimy wyszło 400 zł.wiec i tak i tak rozbierasz więc za te pieniądze masz pełen oryginał. Ja bym się nie bawił. Czy warto myślę że warto :) za te pieniądze co masz masz od razu z nowym panelem jak masz jakieś pytania pytaj jestem po zmianie w 2 autach coś mogę podpowiedzieć ;)
Offline
Awatar użytkownika

yox

Banned

  • Posty: 491
  • Rejestracja: 28 sty 2016, 23:11
  • Online: 9d 30m
  • Pochwały: 22
  • Auto: VW Touran 1T2
  • Silnik: BXE 1.9 TDI
  • Lokalizacja: UK

Re: Climatic na Climatronic

Post13 lip 2018, 19:12

... to co proponuje "brat mniejszy" to nie jest w 100 % cilmatronik, nagrzewnice w climaticu i cliamtroniku różnią się ilością silniczków a z tego co widać w ofercie, oprócz kabli są tylko 2 czujniki, sam kiedyś rozważałem podobną ocję ;)

http://www.touranklub.pl/forum/viewtopi ... 9&start=60
Poprzednia

Wróć do Retrofitting

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości