Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:30


[All] Wycie klimy

Moderatorzy: rafaello, BRUNO55

Regulamin forum Problemy, usterki dotyczące Volkswagen Golf MK6.

Bezwzględnie należy przestrzegać poniższych zasad:
  1. Pojedynczy wątek może dotyczyć dokładnie jednego problemu/usterki (nie rozwiązujemy wielu problemów w jednym temacie).
  2. Pytania, porady, sugestie nie związane z tematyką problemu umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu (nie dyskutujemy na tematy poboczne w ramach danego tematu).
  3. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczyną jego powstania (o ile jest ci znana).
  4. W ramach nowego tematu zastosuj jeden z dostępnych prefixów - precyzujący model w którym wykryto problem lub którego opisana usterka dotyczy.
  5. Tak tytułuj opis swojego problemu aby identyfikował opisywaną w nim treść. Zabrania się używania wyrazów "Problem", "Usterka", "Pomocy" w tytule wątku - to jest oczywiste!

Pamiętaj:
  • Przed założeniem nowego tematu, sprawdź (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  • Szczegółowo opisz swój problem/usterkę (nie pomijaj żadnych informacji) - im więcej szczegółów, tym większe szanse na jego pozytywne i szybkie rozwiązanie.
  • Problemy/Usterki dotyczące Golf 7 znajdują się w dziale MK7
  • Jeżeli otrzymasz odpowiedź, poradę na opisany problem - odwdzięcz się przyznaniem pochwały. Tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

tadfaz

Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 25 paź 2012, 21:11
  • Online: 1h 7m 8s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 1.4 TSI 122KM
  • Lokalizacja: Wroclaw

Re: Wycie klimy

Post12 cze 2018, 14:37

Witajcie, odświeżam wątek, bo właśnie ASO zarekomendowało mi wymianę kompresora w odpowiedzi na zgłoszone buczenie. Chcą mi wstawić 5K0 820 803 KX i wołają za niego około 2600pln. Nigdzie na necie nie mogę znaleźć takiego w sklepach... są inne o tym numerze, ale na końcu mają inne litery. Pytanie czy będą pasować? Czy iść w ten który poleca ASO? Przebieg mam 150kkm
variant CAXA, 1.4tsi, 122KM
Offline
Awatar użytkownika

konrado75

Aktywny

  • Posty: 199
  • Rejestracja: 12 sty 2014, 02:22
  • Online: 216d 21h 11m 4s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf 6 2011
  • Silnik: 1.6 TDI
  • Lokalizacja: Berlin

Re: Wycie klimy

Post12 cze 2018, 14:50

ja mialem dziwne odglosy tzn od swistu kompresora po dziwne szumy z kratek, Klima napelninona , oraz wymieniony olej w sprezarce, od miesiaca cisza
Poprzednia

Wróć do Problemy / Usterki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 9 gości