Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 02:49


Wymiana RCD-510 na RNS-510

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

HybMan071

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 04 kwie 2018, 13:05
  • Online: 11h 48m 7s
  • Auto: VW Golf VI Variant
  • Silnik: 1.4 TSI 90kW
  • Lokalizacja: Wrocław

Wymiana RCD-510 na RNS-510

Post17 kwie 2018, 12:08

Witam wszystkich.

Na wstępie chciałbym przeprosić, ale jestem w temacie kompletnym laikiem i czasami mogę nie rozumieć niektórych odpowiedzi. Proszę o wyrozumiałość.

Sprawa jest następująca. Od marca br. stałem się szczęśliwym posiadaczem VW Golfa VI (VARIANT) z silnikiem 1.4 TSI 122KM (CAXA). Auto jest w wersji HIGHLINE tj. ma na wyposażeniu RCD-510 (bez bluetooth). Oprócz tego jest wyposażone w zewnętrzny zestaw głośnomówiący VW taki jak na zdjęciu: http://ecx.images-amazon.com/images/I/61Qorn8rPmL.jpg

Chciałbym mieć w aucie tzw. fabryczną nawigację oraz bluetooth obsługiwany przez radio a także sterowanie tym zestawem z kierownicy. Google podpowiedziało mi że muszę mieć radio RNS-510. Pytanie, czy tylko to wystarczy, czy też potrzebuję więcej dodatków (i jakich)?

Z góry dziękuję za informację.
Offline
Awatar użytkownika

kakaruto

Mieszkaniec

  • Posty: 1927
  • Rejestracja: 27 lut 2012, 22:57
  • Online: 91d 17h 25m 28s
  • Pochwały: 6
  • Auto: Golf 6
  • Silnik: CAVD
  • Lokalizacja: Silesia

Re: Wymiana RCD-510 na RNS-510

Post17 kwie 2018, 13:36

Myślę że większość Twoich pytań i wątpliwości została już rozwiana, w tematach tego działu ale jest szansa że w innym dziale również - pomocna w tym może być funkcja Szukaj

Polecam temat mk6-multimedia/wymiana-rcd-310-na-rcd-510-t176.html w przypadku zamiany tego co masz na RNS-510
My TSI

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości