Dzisiaj jest 29 mar 2024, 09:52


Wymiana radia 1 din na 2 din

Car audio, nawigacja, zestaw głośnomówiące, CB radia ...

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Fabrycznie i niefabryczne systemy dźwiękowe, wzmacniacze, głośniki, zestawy głośnomówiące, bluetooth, nawigacje fabrycznie i niefabryczne, CB radia, anteny, TV i inne multimedia ...

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

dkijora

Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 02 cze 2017, 11:36
  • Online: 15m 26s
  • Auto: vw Golf 6

Wymiana radia 1 din na 2 din

Post02 cze 2017, 11:44

Witam.
Może mi ktoś poradzić jak zamontować radio 2 din do Golfa VI z 2008 r. , oraz co by było do tego potrzebne i gdzie kupię ?
Radio to JVC KW - NT 30

Z góry wielkie dzięki.
Offline

wlado78

Aktywny

  • Posty: 192
  • Rejestracja: 03 maja 2014, 14:56
  • Online: 6d 1h 47m 28s
  • Pochwały: 1
  • Auto: golf 5
  • Silnik: BSE
  • Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: Wymiana radia 1 din na 2 din

Post02 cze 2017, 15:30

ale co masz pod tym radiem?
Offline
Awatar użytkownika

Kajzer-K1

Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 11 cze 2016, 16:44
  • Online: 13h 50m
  • Auto: VW Golf 6 Style
  • Silnik: CAYE 1.6 TDI 77kw
  • Lokalizacja: Niemcy

Re: Wymiana radia 1 din na 2 din

Post02 paź 2017, 18:56

Pewnie ma coś w rodzaju RCD-310 może.
W każdym bądź razie nie ma najmniejszego problemu z wymianem RCD lub RNS na jakieś inne radio 2-din sam wymieniłem swoje RCD-310 na radio ZENEC-2026 w zestawie dostałem wszystko co potrzebne do montażu to radio jest tak zwane dedykowane do Golf 6 więc wszystko poszło bez problemów.

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości