iparts.pl

Dzisiaj jest 24 sty 2017, 10:02

[All] Co to za część?

Moderatorzy: Muti, ryba113, marmi

Regulamin forum Rozrząd, układ korbowy, przepływomierz, turbo, intercooler, układ paliwowy, układ smarowania, sterowanie silnikiem ECM, sterowanie zapłonem, świece, przewody zapłonowe, rozdzielacze, chłodnica, pompa wody, wycieki płynu chłodniczego, przegrzewanie silnika, niedogrzanie silnika, czujniki, wskaźniki temperatury.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
Jeżeli chcesz doprecyzować problem użyj jednego z dostępnych prefixów
  • Benzyna – jeżeli wątek dotyczy benzyniaków
  • Diesel – jeżeli wątek dotyczy ropniaków
  • LPG – jeżeli wątek dotyczy aut zagazowanych
  • All – dla wątków, w których rodzaj paliwa nie jest istotny.
  • Autor
  • Wiadomość

monisia1980

Nowicjusz

• Online: 2h 3m 14s
  • Auto: Vw Golf 6
  • Silnik: 1.6 TDI

Re: Co to za część?

Post30 paź 2016, 19:50

Tak tez myślałam...tylko, że ja mimo iż tego urządzenia nie mam a tylko uchwyt to telefon paruje się z radiem i zestaw głośnomówiący działa. Wiec po co to w aucie jest, było??

blackmk6

Nowicjusz

• Online: 1d 23h 44m 30s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: TDI

co to za wtyczka ?

Post12 lis 2016, 18:36

witam. czy może ktoś wie co to za czujnik lub jak to sie nazywa na tym zdjęciu które zamieściłem bo u mnie tego nie ma a jest wtyczka do wpięcia .?

Mój golf VI 1.6 TDI

Obrazek

lkgh

Stały Bywalec

• Online: 9d 5h 11m 43s
  • Pochwały: 1
  • Auto: golf VI
  • Silnik: 2.0 TDI 175koni

Re: Co to za część?

Post28 lis 2016, 08:34

Hey,

szybkie pytanie. W tylnim dyfuzorze brakuje mi zaslepki na hak. Kupilem w serwisie wspomniana zaslepke do golfa GTI, a na parking zonk...nie pasuje. Totalnie zglupialem. Ktos wie jaki to jest dyfuzor i jaki jest numer potrzebnej czesci?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

piwo76

Nieśmiały

• Online: 22h 8m 9s
  • Pochwały: 2
  • Auto: VW Golf VI Highline
  • Silnik: CAYC 1.6 TDI

Re: co to za wtyczka ?

Post14 gru 2016, 19:51

blackmk6 pisze:witam. czy może ktoś wie co to za czujnik lub jak to sie nazywa na tym zdjęciu które zamieściłem bo u mnie tego nie ma a jest wtyczka do wpięcia .?

Mój golf VI 1.6 TDI

Obrazek

to chyba zawór elektromagnetyczny układu recyrkulacji spalin 1K0906283A
Poprzednia

Wróć do Mechanika