Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 10:53


Wymiana modułu elektrycznego przednich drzwi

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Wymiana modułu elektrycznego przednich drzwi

Post14 wrz 2013, 22:18

Czy ktoś robił to u siebie w golfie już??

bo kupiłem sobie moduł o oznaczeniu 5K0959793A, obsługujący wszystko co można mieć w lusterkach i nie tylko...

generalnie kupiłem sam moduł bez silnika szyb, po wymianie na nowy nie da się nic zrobić nie wykrywa wogóle i nie umie połączyc się z modułem drzwi żeby go przekodować do swojego auta, za to po włożeniu modułu do silnika szyby zrobiło się chyba zwarcie bo silnik zaczął parzyć po chwili, nie wiem teraz czy moduł który kupiłem jest uszkodzony czy znowu vw coś dzwinego wymyślił...

obecnie w drzwiach kierowcy mam moduł 5K0959793 czyli biedny...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości