Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 08:26


[1.2 TSI 105KM] kontrolka niezapiętych pasów

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Awatar użytkownika

MaJKeL

Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 22 paź 2012, 17:35
  • Online: 2d 4h 10m 14s
  • Auto: VW Golf VII
  • Silnik: 1.4 TSI 125KM
  • Lokalizacja: Pomorskie

kontrolka niezapiętych pasów

Post05 lis 2012, 09:40

Witam.
Dzisiaj pomimo zapiętych pasów nie zgasła kontrolka ostrzegawcza w moim aucie i wskazywała nadal że jadę z niezapiętymi pasami. Po wypięciu pasów i podobnym wpięciu kontrolka nadal nie zgasła. Działo się to w sytuacji gdy jechałem sam i także z pasażerem. Spotkał ktoś się z podobnym problemem?
Offline
Awatar użytkownika

XenosagaII

VIP

  • Posty: 1575
  • Rejestracja: 02 sie 2012, 22:15
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Online: 16d 17h 58m 22s
  • Pochwały: 22
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI 160KM CAVD+
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem - kontrolka niezapiętych pasów

Post05 lis 2012, 16:48

Ja sie nie spotkałem. Spróbuj w VCDsie wyłączyć ta kontrolke oddalić auto i potem ja włączyć i znów sprawdzić.
Offline
Awatar użytkownika

MaJKeL

Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 22 paź 2012, 17:35
  • Online: 2d 4h 10m 14s
  • Auto: VW Golf VII
  • Silnik: 1.4 TSI 125KM
  • Lokalizacja: Pomorskie

Re: Problem - kontrolka niezapiętych pasów

Post08 lis 2012, 20:17

Problem rozwiązany. Uszkodzony czujnik zapięcia pasów. Samochód jest na gwarancji więc po prostu wymieniono zapięcie pasów na nowe.

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość