Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:45


Podłączenie kamery w lusterku wstecznym

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Rysiek

Aktywny

  • Posty: 102
  • Rejestracja: 08 sie 2015, 11:36
  • Online: 3d 21h 38m 38s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Krakow

Podłączenie kamery w lusterku wstecznym

Post12 lut 2018, 21:38

Witam ! Czy można podpiąć kamerę znajdująca sie w lusterku wstecznym zamiast do gniazda zapalniczki tylko do oświetlenia znajdującym sie nad lusterkiem ( podsufitce ) golf 6 ? Czy nie będzie żadnych błędów w magistrali can - tak sie pisze ? Proszę o pomoc ! Rysiek
Offline
Awatar użytkownika

karol57

Stały Bywalec

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 maja 2013, 05:39
  • Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
  • Online: 60d 7h 20m 34s
  • Pochwały: 11
  • Auto: VW Golf 7.5 Highline
  • Silnik: CZDA 1.4TSI 150 KM
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Podłączenie kamery w lusterku wstecznym

Post12 lut 2018, 22:01

Kolego ,pytasz się jak się podłącza lusterko wewnętrzne Light Assist? Jest o tym na forum,krok 1 - warsztat - czyli zrób to sam,krok 2-mk6,krok 3 - montaż Light Assist ,temat 27,autor Xenosaga II.Znajdziesz?
Offline

Rysiek

Aktywny

  • Posty: 102
  • Rejestracja: 08 sie 2015, 11:36
  • Online: 3d 21h 38m 38s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Krakow

Re: Podłączenie kamery w lusterku wstecznym

Post12 lut 2018, 23:23

Witam ! Chyba nie doczytałeś o co mi chodzi . Kupiłem kamerę w lusterku wstecznym które zakłada sie na lusterko zamontowane w samochodzie a zeby kamera działała trzeba ja podłączyć do gniazda zapalniczki . Moje pytanie jest takie czy można podpiąć sie do kabli prądowych które sa w lampce nad lusterkiem zamiast do zapalniczki i czy nie będzie błędów w magistrali Can
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: Podłączenie kamery w lusterku wstecznym

Post13 lut 2018, 10:05

Rysiek to Ty źle napisałeś.
Gdzie jest informacja ze jest to kamera w lusterku wstecznym dokładana a nie OEM. Na forum słowo kamerka w lusterku kojarzone jest jak lusterko z funkcją LA/HBA.
Jasne ze możesz tam się wpiąć . Szyna CAN nic ma do tego.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline

Rysiek

Aktywny

  • Posty: 102
  • Rejestracja: 08 sie 2015, 11:36
  • Online: 3d 21h 38m 38s
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 1.4 TSI
  • Lokalizacja: Krakow

Re: Podłączenie kamery w lusterku wstecznym

Post13 lut 2018, 10:37

Witam. Dziekuje za odpowiedz. Teraz juz wszystko wiem . Dziekuje .

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości