Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 23:40


klapka wlewu paliwa

Moderator: BRUNO55

Regulamin forum Moduły elektroniczne, sterowniki, sygnalizacja (kontrolki, buczki, wyświetlacze), instalacje, wiązki, piny, wtyczki, ładowanie, rozruch, immobiliser, alarm, centralny zamek, moduł komfortu, czujniki.

Pamiętaj:
  1. Pytania, porady, sugestie niezwiązane z danym tematem umieszczaj w osobnym temacie właściwego działu.
  2. W przypadku samodzielnego rozwiązania opisanego problemu, opisz sposób jego rozwiązanie wraz z przyczynę jego powstania (o ile jest ci znana).
  3. Przed założeniem nowego tematu, sprawdź, (przy pomocy funkcji Szukaj) czy istnieje wątek opisujący analogiczny problem, a jeżeli istnieje to kontynuuj w nim dyskusję.
  4. Równolegle obowiązują wszystkie zasady opisane w ramach Regulaminu forum
  5. Jeżeli otrzymasz odpowiedź na zadane pytanie, odwdzięcz się przyznaniem pochwały - tu przeczytasz jak przyznać pochwałę

Uwaga
- Prośby o kodowanie i diagnostykę logów lub błędów zamieszczaj w dziale Diagnostyka i kodowanie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

urke

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 10 mar 2017, 19:25
  • Online: 6h 21m 4s
  • Auto: vw golf 6
  • Silnik: 1600
  • Lokalizacja: Slask

klapka wlewu paliwa

Post16 sie 2017, 22:37

mam prosbe czy wie ktos moze co moze byc przyczyna nie otwierania sie klapki wlewu paliwa -mam takieo bjawy od ostatniego tankowania ,auto zamykam centralnym wszystko sie zamyka a gdy otwieram wszystko sie otwiera pprucz klapki wlewu .po kilkakrotnym zamykaniu i otwieraniu ja puszcza i da sie ja otworzyc i tak sie dzieje nie zawsze ale czesto gdy nadsłuchuje cz zamek wlewu podnosi sie .Sam juz nie wiem co to moze byc ,moze baterie w pilocie a moze jakis bład w kompie ,moze ktos cos wie na ten temat z gory dziekuje.
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: klapka wlewu paliwa

Post17 sie 2017, 05:50

A może warto sprawdzić błąd w kompie ? Zamek klapki jest podłączony pod bcm i jak będzie problem to z nim. U mnie co prawda nie chciała się zamknąć klapka bo wina była sprężyna.
Klapkę wymienia się w całości .

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline

sayhello

Niemowa

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 17 sie 2017, 06:18
  • Online: 1h 1m 21s
  • Auto: VW Golf 6 Variant
  • Silnik: 2.0 TDI
  • Lokalizacja: Krakow

Re: klapka wlewu paliwa

Post17 sie 2017, 06:27

Miałem tak od jakiegoś czasu w swoim kombi. Otwierało się kiedyś z drugiego, a kiedyś z dziesiętnego razu z pilota. Wymieniłem zamek (silniczek) ~ 100 zł nowy, teraz wszystko ok - http://modyfikacje-vw.blogspot.com/2014 ... a.html?m=1. Polecam.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Offline
Awatar użytkownika

marmi

Mieszkaniec

  • Posty: 2398
  • Rejestracja: 05 lis 2012, 23:35
  • Lokalizacja: Katowice
  • Online: 190d 15h 44m 38s
  • Pochwały: 70
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: 2.0 TDI CR CBDC
  • Lokalizacja: katowice

Re: klapka wlewu paliwa

Post17 sie 2017, 13:06

Bateria w pilocie nic do tego nie ma, po prostu zaczyna szwankować Ci silniczek od otwierania klapki jak pisze wyżej kolega, wymień póki jeszcze otwiera, bo potem będziesz miał więcej roboty...
VW GOLF VI 2.0TDI CR BLUEMOTION

Obrazek

Twój uśmiech...to już nie wróci
Offline

urke

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 10 mar 2017, 19:25
  • Online: 6h 21m 4s
  • Auto: vw golf 6
  • Silnik: 1600
  • Lokalizacja: Slask

Re: klapka wlewu paliwa

Post19 sie 2017, 00:00

Dzieki wszystkim za odpisanie -a co dzamykania klapki to rozebralem prawy bok i napiecie na kabelkach było i wkoncu kupilem silownik na szybko uzywany z SEATA LEONA jest identyczny tylko koloru czarnego po zalozeniu go wszystko wrucilo na swoje miejsce i dziala ,tylko mam pytanie czy to ma znaczenie ze silownik jest z SEATa wyglada wszystko tak samo otwiera i zamyka a przecierz Seat jest na czesciach VW mysle ze nie ze nie powinno byc zadnych komplikacji przez ten silownik ogulnie mówiac z autem.
Offline
Awatar użytkownika

tberent

Banned

  • Posty: 1869
  • Rejestracja: 20 sie 2015, 13:51
  • Online: 39d 15h 15m 40s
  • Pochwały: 29
  • Auto: VW Golf 6
  • Silnik: CBCD
  • Lokalizacja: Lodzkie

Re: klapka wlewu paliwa

Post19 sie 2017, 23:09

Jeden xxxxxxxx ;)
Będzie ok .

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Offline

urke

Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 10 mar 2017, 19:25
  • Online: 6h 21m 4s
  • Auto: vw golf 6
  • Silnik: 1600
  • Lokalizacja: Slask

Re: klapka wlewu paliwa

Post20 sie 2017, 15:07

tberent pisze:Jeden xxxxxxxx ;)
Będzie ok .

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Dzieki za pozytywne dla mnie odpisanie bo nie dawalo mi to troche spokoju dlatego ze myslalem ze wszystkie czesci co do GOLFA 6 musza byc oznaczone tym samym symbolem ale przecierz zamienniki tez sie uzywa i jest ok a przeciez to tylko silownik i tak samo dziala i mocowanie jes takie same.

Wróć do Elektryka i Elektronika

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości